ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Пятница, 06 Октябрь 2017 13:18

Після візиту Ляшка, в Маріуполі пройшла перша конференція під керівництвом Валерії Заружко Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Активними темпами почався приріст в партійний осередок Радикальної партії в Донецькій області.

Позитивна динаміка стала буденністю для членів радикальної партії в регіоні після того, як куратором даної області була призначена наступний за списком народний депутат від Радикальної партії після скандального Артеменка - Валерія Заружко, пише FotNews з посиланням на PorohNews.   

Навіть незважаючи на те, що Валерія ще поки не стала народним депутатом, про неї і її успіхи в роботі вже чула місцева партійна еліта конкуруючих партійних організацій.

Перші свої кроки в партійній роботі, Валерія Заружко вирішила зробити разом з лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, який в рамках поїздок містами України відвідав і славне місто Маріуполь, де і представив публічно громадськості свого бойового патрона Валерію. Разом з нею і мером міста Вадимом Бойченко, Олег Ляшко проінспектував об'єкти, на які раніше вже Радикальна партія вибила гроші з бюджету, а саме на капремонт приміщення технічного ліцею в Маріуполі:

«Маріуполь – це приклад для всієї України, як треба піклуватися про переселенців. Лише офіційно людей, які сховалися тут від війни – близько 100 тисяч. Разом з мером міста Вадимом Бойченком ми вибиваємо і з державного, і з місцевого бюджетів мільйони гривень на реконструкцію житла під гуртожитки для переселенців. До кінця року новосілля відсвяткують ще кілька сотень родин. Спільно реконструюємо низку інших соціальних об’єктів, напрацьовуємо план дій, як завантажити роботою маріупольський порт та розширити транспортний вузол Комиш-Зоря, щоб металурги могли більше виробляти і вивозити своєї продукції. Наш пріоритет – це робота і зарплата для українців!» — написал Ляшко на своей странице в Facebook

Після того як Олег Ляшко попрямував назад до Києва, Валерія Заружко провела першу Донецьку обласну конференцію РПЛ, на якій були вручені партійні квитки новим членам партії і озвучені нові кадрові зміни в рядах.

«Первая Донецкая областная конференция РПЛ успешно проведена в гостеприимном Мариуполе! Проведена впервые в Донецкой области. С участием всех партийных ячеек, представители которых съехались на неё из всех уголков Донецкой области. На конференции были торжественно открыты две новые активные партийные ячейки в Мангуше и в Никольском, представлена областная партийная газета и телефон горячей линии. А ещё именно на ней, было вручено 15 новых партийных билетов. Мне особенно отрадно, что их получила не только инициативная молодёжь, но и представители старшей возрастной группы. На мой взгляд, это идеальная синергия опыта и энергии. Верю в свою команду и желаю ей успехов!» — написала Заружко на своей странице в Facebook

Перші результати під керуванням молодої і енергійної мами 3-х дітей не змусили себе довго чекати. У світ вийшла перша партійна газета РПЛ «Правда Ляшка» в регіоні.

«Первая Донецкая областная конференция РПЛ успешно стартовала в солнечном Мариуполе! Очень рада всех видеть. Горжусь своей сильной областной командой. Впереди у нас большие свершения. Благодарю свою команду за помощь, теплый прием и гостеприимство» — добавила Заружко.

Глава Маріупольської РПЛ Олександр Лашин зі свого боку теж поспішив поділитися радісною новиною і партійною газетою:


«А вот и наша первая газета! Электронный вариант для тех кому не хватило на палатках! Наша газета как горячие пирожки в Мариуполе!» — написал Лашин на своей странице в Facebook

Перша конференція і партійна газета це не все заслуги Валерії Заружко в регіоні після її призначення. На своїй сторінці в Facebook Заружко написала, що вже сформовані і подані кандидати в Андріївську ОТГ, тим самим підкреслила свою обізнаність в усіх сферах партії в регіоні і не важливо це випуск газети чи майбутні вибори в ОТГ:

«Кандидаты от РПЛ в Андреевскую ОТГ успешно поданы! Команда Донецкой областной организации РПЛ отлично работает! Молодцы! Так держать!» — написала она.

Донецька партійний осередок Радикальної партії активно розвивається, підкріплюючи свої слова діями і нарощуючи при цьому нових прихильників партії. Чи буде така динаміка проглядатися в майбутньому покаже час, а поки що радикали працюють і люди це бачать

Прочитано 2165 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com