ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Четверг, 21 Сентябрь 2017 17:39

Вам образити людину і полити брудом, так же легко як Яценюку стіну побудувати - швидко, дорого, але з ганебним фіналом. Нардеп Ленський заступився за свого колегу по партії Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка - Олексій Ленський заступився за свого колегу по партії фахового юриста Олега Купрієнка, котрий запропонував під час розгляду питання стосовно журналістів в комітеті Верховної Ради на «безглузді» пропозиції від своїх колег по іншим фракціям в юморній формі накормити журналістів «пургеном», щоб ті не заважали їм в їдальні Верховної Ради.


«Декілька слів про мого колегу, на якого напали ображені журналісти. Олег Купрієнко найсвітліша голова нашого парламенту з точки зору юриспруденції. Він закінчив школу із золотою медаллю, вступив до Чернігівського педагогічного інституту на фізико-математичний факультет, який теж закінчив з відзнакою, після чого закінчив юридичний факультет Київського міжнародного університету. 8 років свого життя пропрацював вчителем. Його вислів, щодо пургену, яким він запропонував накормити журналістів, був озвучений як відповідь на безглузді заяви деяких нардепів, які заявили, що журналісти довго сидять в парламентському буфеті, адже продовжувати безглузду дискусію з серйозним виглядом на обличчі було неможливо, тому наш колега вніс таку ж бредову пропозицію, як і вся тема розмови» - написав Ленський.


Також нардеп привів за приклад скандал і насмішки навколо фото з суддею Аллою Бандурою з Рівного, котру спочатку поливали всі брудом, а згодом після оприлюднення всіє складної біографії жінки, були вкрай шоковані і вимушені вибачитись перед нею, тим самим ставлячи знак рівняння між тією ситуацією і ситуацією зі своїм колегою.


«Мене дивує реакція самих журналістів. Вам образити людину і полити брудом, не розібравшись в ситуації і словах, це все одно, Як Арсенію Петровичу стіну побудувати. Швидко, дорого, але з ганебним фіналом. Згадайте жінку суддю, яку в соцмережах, через її фото, все суспільство підняло на сміх. Як з’ясувалося з згодом, жінка мала ножові поранення обличчя за свою професійну діяльність і принципову позицію, живе в маленькій квартирі і не має рахунків, мерседесів, квартир по 300 квадратів, хоча все життя пропрацювала суддею. Потім всі вибачалися і сором’язливо виправдовувалися. Краще дайте оцінку тим нардепам, які запропонували змінити дрес код журналістам і зменшити їх кількість в парламенті. А що? Гарна остання ідея. Пропоную розстріляти. Тепер мене поливайте брудом, але я відреагував на дибільну пропозицію дибільною ідеєю, заступившись за вас, колеги. Тож, вчиться читати між строк і робити правильні висновки, розрізняючи ворогів і тих, хто за вас заступається, навіть такими методами)» - додав нардеп Ленський.
Прочитано 976 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com