ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 21 Сентябрь 2017 10:37

Заружко та Кошелева написали про 4 годинне засідання Фракції Олега Ляшка Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Народний депутат Олена Кошелева та наступна в кандидати в народні депутати після Артеменка за списком Радикальної партія Валерія Заружко повідомили на своїх особистих сторінках в Facebook про 4 годинне засідання Радикальної Фракції Олега Ляшка, де за участі Міністра Соцполітики Реви розглядалася пенсійна реформа.

Як написала на своїй сторінці депутат Кошелева:

«4-ту годину поспіль всією фракцією Радикальної Партії Олега Ляшка ведемо боротьбу за справедливу пенсійну систему для українців. На порядку денному обговорення пенсійної реформи багато питань, таких як встановлення адекватного прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати, удосконалення обчислення страхового стажу та інше».

За словами радикальних нардепів, Олег Ляшко вивчав кожну сторінку пенсійного проекту, сперечався з Ревою за кожну цифру:

«Всі наші зауваження до реформи озвучені присутнім на засіданні фракції представникам Уряду на чолі з міністром соціальної політики Андрієм Ревою. На разі в Україні на 12 пенсіонерів припадає лише 10 працюючих осіб. Якщо українці не будуть забезпечені якісною пенсійною системою та прозорою системою оплати праці, більша частина працездатного населення виїде за кордон. І в такому випадку, жодна пенсійна реформа не врятує нашу державу від глибокої соціальної і економічної кризи. Працюємо далі на благо українців» - повідомила Олена Кошелева

Зі свого боку Валерія Заружко добавила, що:

«Палка дискусія досі триває. Вимагаємо від Уряду багатьох правок, щоб забезпечити українців справедливою пенсійною системою» - написала Заружко.
Прочитано 555 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com