ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Среда, 13 Сентябрь 2017 10:27

Кабмін сьогодні планує затвердити фінплани ОПЗ та "Укрзалізниці"

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кабінет міністрів України сьогодні планує затвердити фінансовий план ПАТ "Одеський припортовий завод" на 2017 рік, а також консолідований фінансовий план ПАТ "Українська залізниця" на 2017 рік. Про це йдеться у порядку денному засідання уряду.

Згідно з порядком денним, фінплан ОПЗ на засіданні уряду представлятиме керівник апарату Фонду держмайна Віталій Трубаров, а фінплан "Укрзалізниці" - перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
Також сьогодні члени уряду планують розглянути низку рішень щодо роботи пенітенціарної служби. Зокрема, урядовці планують утворити територіальний орган міністерства юстиції з питань виконання кримінальних покарань. Розглянути проект розпорядження стосовно утворення держустанови "Центр пробації".
Крім того, на уряді збираються утворити також "Центр охорони здоров’я Державної кримінально-виконавчої служби України".
У планах уряду сьогодні також є проект розпорядження стосовно проведення конкурсу з відбору кандидатів на посаду члена Національного агентства з питань запобігання корупції.
Відповідно до порядку денного, члени уряду планують затвердити переліків судів, органів та установ системи правосуддя, охорону яких здійснюватиме Нацполіція та Нацгвардія.
Крім того, на сьогоднішньому засідання буде ухвалено рішення про передачу Фонду держмайна ПАТ "Одеський нафтопереробний завод" і ТОВ "Енергія і газ Україна".
Планується також схвалення Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018—2020 роки та багато інших питань.

Прочитано 1331 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com