ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 11 Сентябрь 2017 16:12

Генасамблея ООН включила в порядок денний питання миротворчої місії на Донбасі - Гройсман

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Генеральна асамблея ООН включила в порядок денний питання миротворчої місії на Донбасі. Про це під час зустрічі з головою Групи дружби "Франція – Україна" Сенату Франції Ерве Мореєм заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Окремо хочу підкреслити, що надзвичайно важливим є включення в порядок денний Генасамблеї ООН питання про миротворчу місію в Україні, це дуже важливий крок для встановлення миру", - заявив В.Гройсман.

За даними Прем'єра, ситуація на Сході України загострилася.

"На превеликий жаль, ми маємо сьогодні достатньо напружену ситуацію на Сході – 51 обстріл тільки за минулу добу з боку російських військ, російських агресорів і, звісно, для нас є дуже важливим об’єднувати в подальшому зусилля для встановлення миру і відновлення справедливості і територіальної цілісності України", - сказав В.Гройсман.

За його словами, РФ продовжує нарощувати військовий потенціал у анексованому Криму.

"Тому, ми й далі закликаємо всіх наших партнерів і дякуємо вам за вашу принципову позицію зберігати санкції, політичні і економічний тиск на країну агресора для того, щоб Росія врешті решт відмовилася від свої планів щодо нарощення озброєнь на континенті і також припинила обстріли суверенної української держави і також вивела свої військові озброєні угрупування з території України", - зазначив В.Гройсман.

Нагадаємо, експерт розповів, військових з яких країн можуть залучити до миротворчої місії ООН на Донбасі.

Прочитано 1348 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com