ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

Понедельник, 11 Сентябрь 2017 12:56

Порошенко прокоментував прорив Саакашвілі через кордон України

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко задоволений, що прикордоники не застосували зброю під час прориву екс-президента Грузії Міхаела Саакашвілі серез державний кордон України і вважає, що цією справою тепер мають займатися правоохоронні органи. Про це він заявив під час наради з питань медицини у сільській місцевості в Національному медичному університет імені О.Богомольця.

"Наші прикордонники… вчинили правильно, не застосувавши зброю, на застосування якої вони мали повне юридичне право – не дали роздмухати пожежу, конфлікт в середині країни, чого, власне кажучи, ці політикани добивалися", - сказав Президент.

Він також наголосив, що протягом 1,5 місяця М.Саакашвілі не оскаржив його рішення про припинення громадянства.

"26 липня я видав указ, яким припинив громадянство пана Саакашвілі на підставі подання органу центральної виконавчої влади Державної міграційної служби, де були абсолютно чітко передані в Адміністрацію Президента перевірені... факти фальсифікації і подання недостовірної інформації при отриманні громадянства. Президент не може прийняти жодного іншого рішення, бо це була б злочинна бездіяльність, якщо ми пропускаємо ці факти без реагування. В будь-якій правовій державі особа має право оскаржити будь-який нормативний акт в адміністративному суді. В даному випадку – у Вищому адміністративному суді. І я як Президент виконаю будь-яке рішення суду. Не подобається рішення українських судів – є Європейський суд з прав людини. Це правова площина. Пройшло більше 1,5 місяців. Ніхто до суду не подавав... Замість цього скоєно злочин, бо є конституційний принцип недоторканності державного кордону, це питання національної безпеки держави, і мені байдуже, хто порушує держаний кордон – чи бойовики на сході, чи політикани на заході. Має бути абсолютно чітка правова юридична відповідальність", - зазначив Глава держави.

Також він висловив переконання, що в цій ситуації мають розбиратися правоохоронні органи, і, за його словами, "вони почали діяти".

"Залишимо політику - політикам, злочини – правоохоронцям, прокуратурі, суду. Це норма і формат, яким має діяти правова держава. Я сподіваюсь, що цей пан в належний час буде так само і з таким же завзяттям пробиватися в Грузію, як він пробивався в Україну", - сказав П.Порошенко.

Як повідомляв FotNews, 10 вересня екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі в оточенні прихильників прорвався через кордон України і поїхав до Львова.
Поліція відкрила провадження через ситуацію на "Шегині".

Прочитано 1371 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com