ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 07 Сентябрь 2017 15:37

Президент назвав дивною пропозицію РФ щодо миротворців ООН

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко назвав дивною пропозицію РФ щодо охорони миротворцями ООН представників СММ ОБСЄ на Донбасі. Про це він заявив у щорічному посланні до Верховної Ради України.

"Ми чітко розуміємо, що диявол криється в деталях. Безумовно пропозиція РФ щодо розгортання місії ООН виключно для цілей охорони СММ ОБСЄ є щонайменше дивною, тим більше, що саме російські бойовики і є головною загрозою для безпеки міжнародних спостерігачів", - сказав П.Порошенко.

Він додав, що Україна готова до предметної розмови з членами Радбезу ООН на цю тему.

"Я вважаю, що ця дискусія має включати такі принципові елементи і вперше ми виступаємо за розгортання повноцінної миротворчої місії ООН на всьому Донбасі", - підкреслив Президент.

За його словами розміщення миротворців ООН на окупованій території створило б сприятливі умови для досягнення прогресу у політичній площині.

"Росія продовжує здійснювати провокації, перешкоджати ефективній діяльності спостерігачів СММ ОБСЄ, постачати зброю на українську територію і найманців. За таких умов розміщення на всій окупованій території Донбасу блакитних шоломів ООН стало б реальним проривом в процесі мирного врегулювання, потужним фактором деескалації", - сказав П.Порошенко.

Він нагадав, Україна розпочала відповідну дискусію ще в 2015 році і передала відповідний проект резолюції в Радбез ООН, проте РФ блокувала його прийняття.
Нагадаємо, представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Ольга Айвазовська повідомила, що миротворці ООН не можуть бути охоронцями для спеціальної місії спостерігачів ОБСЄ, їхній мандат не може обмежуватися безпекою спостерігачів.

Прочитано 1700 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com