ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 07 Сентябрь 2017 14:35

Артур Палатний закликав Уряд зняти мораторій з оздоровчих закладів через масові отруєння дітей Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Під час погоджувальної ради народний депутат Артур Палатний виступив з ініціативою щодо ситуації, яка склалась із оздоровленням та відпочинком дітей, масовим отруєння дітей у оздоровчих закладах та щодо справжньої трагедії - смерті 10-річної дівчинки в оздоровчому закладі у Бердянську.

« Дорогі колеги хочу всіх привітати з відкриттям чергової сесії Верховної Ради, але разом з тим хочу нагадати дуже сумну ситуацію стосовно оздоровлення наших дітей цього літа. В деяких оздоровчих закладах країни були зафіксовані масові отруєння , і одне із таких отруєнь призвело до смертельної трагедії дівчини в оздоровчому закладі в місті Бердянськ. Дитина була сиротою. Протягом 7 днів захворювання лікарі не спроміглись вилікувати цю дитину, більш того, через недбалість в день смерті дівчини, вони відправили її назад до оздоровчого закладу. Коли я почув цю новину, то я чудово розумів, що ці псевдо лікарі повинні сидіти за гратами. Такі випадки не є поодинокими, а все тому що у нас накладений мораторій на перевірку оздоровчих закладів. Колеги досить займатися популізмом і розповідати що все пропало. Я пропоную зняти хоча б ці мораторії, не розумію кому це потрібно щоб гинули діти. Сьогодні є деякі чиновники, котрі покривають данні заклади і їм непотрібні неякі перевірки. Я звертаюсь до Уряду і закликаю скасувати даний мораторій для того, щоб не повторювались знову смерті дітей» - заявив народний депутат Артур Палатний.

Нардеп також запевнив журналістів FotNews, що ситуація взята під його особистий контроль і він зробить все, аби події які трапились в Бердянську не повторились в любому іншому куточку країни.

Прочитано 1755 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com