ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 07 Сентябрь 2017 14:06

Вадим Рабінович повертає до життя партію людей Януковича Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Нардеп Рабінович — лідер партії «За Життя». Її де-юре не існує. У цьому Рабінович звинувачує Мін'юст. Партія називається «Центр» і на виборах 2006 року нею керував майбутній радник Януковича — Гавриш, пише FotNews з посиланням на Українська Правда.

Рабінович очолив партію три роки тому. Зараз нардеп входить до фракції «Опоблок» та заявляє, що всі опоблоківці мають скласти мандат. Нібито народ підтримав саме його, а не партію.

Політична партія ВО «Центр» (яку тепер називають «За Життя») створена у 1999 році. Уперше взяла участь у виборах 2002 року. Увійшла до складу Виборчого блоку «Народний Рух України». За результатами виборів, блок отримав лише 0,16% голосів. До ВРУ блок не пройшов. З того часу ВО «Центр» активно висувалася на парламентські вибори у складі різних політичних блоків, зокрема У 2006 році ВО «Центр» входить до «Опозиційного блоку «Не так!», На позачергових парламентських виборах 2007 року партія «Центр» брала участь у складі виборчого блоку «КУЧМА», а у 2014 році партія «Центр» об'єдналась з низкою інших партій в «Опозиційний блок». І тільки в 2016 році ВО «Центр» оголосив про вихід з «Опозиційного блоку» і публічно перейменувався в партію «За Життя».

Сьогодні партія «За життя Вадима Рабіновича» провела протест під стінами Національного банку України з вимогами притягнути до кримінальної відповідальності Гонтарєву і Рожкову. Про це наголосив на мітингу лідер партії Вадим Рабінович.

Цілі можливо і благородні у Рабиновича, ось тільки ідеологія перебіжчика визиває скептичний настрій у політичному бомонді, так як партія «За Життя» і до сих пір активно співпрацює з людьми Януковича та не гидує старими методами розхитування ситуації, а саме забороненими проплаченими мітингами.

Журналіст і громадський діяч Денис Маганов сьогодні на своїй сторінці в Facebook опублікував, як відбувався іменний підрахунок людей, котрі прийшли на мітинг під стіни Національного банку України:

«Пенсіонери наше все… Таку думку активно підтримує лідер політичної партії «За ЖИТТЯ» Рабінович. На одному із фото видно як йде «перепись населения» для видачі грошей за мітинг. Давали не багато, як сказав один із мітингарів не на камеру, за 2 години давали по 80 гривень. Тім, хто тримав прапори повезло трішки більше, їх працю оцінили в цілі 120 гривень. Ось так, за якісь 80 карбованців ми продаємо Україну, а це ж навіть не 10 буханок хліба» - написав журналіст.

Зі слів мітингарів, за 2 години підтримки партії їм обіцяли по 80 гривень. Ціни на людей від Рабиновича демократичні і дуже прикро, що майбутнє України, не дивлячись на те що пройшла Революція гідності, досі сумарне через те, що люди продовжують ходити на платні мітинги і продавати свої голоси за гречку і буханку хліба партіям, котрі на протязі десятків років ні як не визначаються з тим чи вони розумні чи красиві, бігаючи від одного берега до іншого.

Прочитано 1728 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com