ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 07 Сентябрь 2017 12:02

Денис Силантьєв у Херсоні засудив урядові реформи, звільнив Ставицького і вимагає вигнати зрадника Зеленчука з облради Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Нарада Херсонського обласного активу Радикальної партії Ляшка відбулася у неділю за участі народного депутата України Дениса Силантьєва, керівників Херсонської міської, обласної та районних організацій.

Під час наради було обговорено проекти медичної, пенсійної та освітньої реформ в Україні та озвучено партійну позицію – не підтримувати реформи, які не вирішують проблеми людей в Україні, але навпаки шкодять громадянам, пише FotNews з посиланням на Херсон.city


«В результаті урядової медичної реформи, як мінімум, половина лікарів залишаться без роботи, а більшість українців - без медичної допомоги», - зазначив народний депутат Денис Силантьєв.

Він пояснив, чому Радикальна партія Ляшка виступає проти нововведень уряду в медичній сфері. За його словами, Уряд робить цю реформу не для українців, а на догоду МВФ, і мета її - скорочення медустанов в селах і районах.

Радикальна партія також виступила категорично проти прийнятої в першому читанні пенсійної реформи від уряду.

«Влада пропонує на 10 років підвищити трудовий стаж - з 15 до 25 років. У ніч на 1 січня 2018 мільйони українців втратять право на отримання пенсії», - пояснив народний депутат.

Фракція Радикальної партії, за словами Дениса Силантьєва, зареєструвала альтернативний законопроект, який дозволить "відновити соціальну справедливість".

«Пенсія повинна виплачуватися залежно від умов і стажу роботи, а не як зараз - суцільна зрівнялівка. Але для того, щоб були високі пенсії, потрібно радикально збільшувати зарплати, адже коли мільйони українців отримують копійчані зарплати, вони будуть отримувати такі ж мізерні пенсії» , - озвучив народний депутат України позицію лідера партії Олега Ляшка.

Окрім розгляду загальнодержавних реформ актив партії розглянув і суто обласні питання. Зокрема, було усунуто з посади керівника обласного осередку РПЛ Миколу Ставицького і призначено виконуючим обов’язки Сергія Білоковиленка.

«Перед Миколою Ставицьким було поставлено завдання, які він не виконав», - прокоментував зміну керівника організації народний депутат Денис Силантьєв.
Член Радикальної партії і помічник народного депутата Ілля Вольський наголосив, що обласна організація РПЛ продовжує конструктивно працювати задля захисту своїх виборців.
«Є багато ініціатив, які партія планує реалізувати і в місті, і в області, і ми їх обов’язково реалізуємо», - сказав Ілля Вольський.

Виконуючи обов’язки керівника обласного осередку радикальної партії Сергій Білоковиленко в свою чергу зазначив, що зустріч пройшла плідно, і під час наради були визначені основні шляхи подальшої партійної роботи.

Інші члени партії також на своїй сторінці в Facebook наголосили на позитивні кадрові зміни прийняті куратором регііону, так зокрема про це написав Сергій Белоковиленко:

«В городе Каховка, народный депутат от Радикальной партии Олега Ляшка, Денис Силантьев, провел совещание с представителями партии. Первым вопросом, стоящим на повестке дня, было обсуждение реформ правительства - медицинской, пенсионной и образовательной; их содержания и позиции партии в их отношении. Кроме того, Денис Олегович, обсудил кадровые вопросы. Так, представитель РПЛ Николай Ставицкий по решению президиума партии был отстранен от должности главы Херсонской областной организации Радикальной партии. Что касается еще одного нашего бывшего однопартийца, исключённого из партии несколько месяцев назад, Василия Зеленчука, президиумом было принято решение о начале процедуры отзыва с должности первого заместителя главы облсовета, которая является партийной квотой Радикальной партии Олега Ляшка. Подводя итог, хочу отметить, что встреча прошла плодотворно, были определены основные пути дальнейших действий. Продолжаем работать на результат!» написав він.

Окремо під час наради було засуджено поведінку колишнього члена партії Василя Зеленчука, який зрадив інтереси партії і своїх виборців. Денис Силантьєв наголосив на тому, що згідно рішення президиума РПЛ Василь Зеленчук виключений з рядів партії.

«Якщо люди зраджують інтереси партії і виборців, то від них слід позбавлятися, - прокоментував народний депутат. – Василь Зеленчук виключений з партії і партія буде ініціювати процедуру імперативного мандата, щоб виключити його з Херсонської обласної ради, куди він потрапив за нашими списками».

 

Як повідомив Денис Силантьєв партія також прийняла рішення звільнити його з посади першого заступника голови Херсонської обласної ради.

«Йому було запропоновано вчинити як роблять порядні люди і скласти з себе повноваження першого заступника, але він відмовився. Тому буде ініційовано зняття Василя Зеленчука з посади в Херсонській облраді, яку він отримав за партійною квотою», – повідомив народний депутат.

Якщо у Василя Зеленчука не вистачить сил і відповідальності зробити це самостійно, то це робитимуть партія і депутати обласної ради, додав Силантьєв.

Також під час наради обласного активу РПЛ було розглянуто звернення громадян стосовно проблем із якими вони стикаються щодня. В першу чергу, це стосується дорогих комунальних тарифів, які є зависокими для більшості людей.

«Сьогодні стоїть завдання, щоб інтереси людей були на першому місці у представників партії на всіх рівнях, і щоб депутати, які пройшли в ради від РПЛ гордо несли прапор партії», - підсумував нараду Денис Силантьєв
Прочитано 1697 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com