ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

Четверг, 07 Сентябрь 2017 11:17

Під виглядом навчань "Захід-2017" РФ може створити ударні групи для нападу на Україну - Порошенко

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Росія під виглядом військових російсько-білоруських навчань "Захід-2017" може створити ударні групи для нападу на Україну. Про це у щорічному посланні до Верховної Ради України заявив Президент України Петро Порошенко.

"Під виглядом стратегічних командно-штабних навчань ("Захід-2017" – ред.) не виключається створення нових ударних угрупувань російських військ для вторгнення на територію України",- сказав П.Порошенко.

Президент підкреслив, що 7 тис. платформ з солдатами та технікою наблизилися чи наближаються до українських кордонів.

"І, нажаль, жодних гарантій, що по завершенню маневрів це все повернеться з Білорусі до їхнього дому в Росію у нас немає", - додав П.Порошенко.

За його словами, саме через проведення військових російсько-білоруських навчань "Захід 2017" Україна посилила контроль на всіх ділянках державного кордону.
Президент нагадав, що у 2014 році під прикриттям нібито забезпечення безпеки олімпіади в Сочі Росія розгорнула угрупування для проведення спецоперації із захоплення Криму, а в другій половині липня 2008 року під час навчань "Кавказ-2008" РФ напала на Грузію.

Прочитано 1315 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com