ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Среда, 30 Август 2017 11:47

Кабмін планує скасувати для України дію низки рішень у рамках СНД

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кабінет міністрів України сьогодні планує припинити для України дію деяких рішень ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав.

Згідно з порядком денним, про цей проект постанови доповідатиме на засіданні уряду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.
Перший віце-прем’єр також має представити на уряді законопроект, який передбачає внесення змін до деяких законів щодо інвентаризації та обліку державного майна, яке розташоване на тимчасово окупованій території та на лінії зіткнення.
Також члени уряду збираються розглянути проект документу щодо внесення змін до Правил дорожнього руху. Про заплановані зміни доповість міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Кабмін планує схвалити остаточний звіт за результатами реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту з енергоефективності. Докладніше про це розповість на засіданні уряду міністр фінансів Олександр Данилюк.
Також міністр фінансів представить проект розпорядження про реалізацію Стратегії розвитку системи запобігання та протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року.
Міністр соціальної політики Андрій Рева розповість на засіданні уряду про реалізацію проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України".

Прочитано 1497 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com