ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 656

Вторник, 22 Август 2017 12:15

Шабунін боїться публічних дебат зі мною – Всеволод Філімоненко Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Інцидент з побиттям журналіста антикорупціонером Шабуніним набирає обертів. 

Якби красиво не говорив Віталій Шабунін поза очі Всеволода Філімоненка, але зустрічі з ним він активно уникає, що підтвердила вчорашня відмова Віталія від прямого діалогу на ефірі телеканалу ZIK з Філімоненком.

Ввечері на своїй сторінці в Facebook Філімоненко повідомив про те, що його запросили прийняти участь в шоу «ZIткнення», де оппонентом повинен був бути Шабунін.

«Позвонили с Телеканал ZIK, спросили готов ли я завтра принять участие в шоу "ZIткнення з Roxana Runo". Оппонент Шабунин. Сказал да, только при условии если обеспечат безопасность. Пообещали, что "Главный антикоррупционер" будет защитить свою позицию исключительно словом, без физического воздействия. Ок. Ждем теперь решения Шабунина. Хватит ли духа? Ответ Шабс пообещал дать до 19:00» - написав Філімоненко.

Після того, Філімоненку повідомили, що Віталій Шабунін відмовився від політичних дебат через термінове відрядження, про що повідомив нашим журналістам Філімоненко:


«После предложения о теледебатах и моего согласия, через некоторое время мне перезвонили редактора телеканала ZIK, они извинились и сообщили что Шабунин отказался от публичного реванша со мной, аргументируя срочной командировкой. Редактора телеканала предложили ему другие дни удобные для него эфира для встречи со мной, но господин Шабунин снова-таки отказал редакторам канала. Видимо ему стыдно смотреть в глаза и стыдно что-то говорить, с «подтыжка» бить куда проще нежели на глазах у аудитории, это же не его принцыпы, за это гранты не дадут…» - заявив журналістам FotNews Всеволод Філімоненко.

Нагадаємо, під час поставлення незручних питань Віталію Шабуніну, антикорупціонер не витримав і вдарив журналіста Всеволода Філімоненка в обличчя завдав йому травм середньої тяжкості.

Прочитано 1755 раз Последнее изменение Вторник, 22 Август 2017 12:48

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com