ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 18 Август 2017 13:49

Гройсман доручив міністерствам "виправити мізки" їх структурним підрозділам

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Міністерства повинні заборонити своїм структурним підрозділам проводити незаконні перевірки бізнесу. Про це під час засідання уряду заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Я закликаю всіх міністрів, запросіть усі свої структури, виправте їм мізки, всім - енергетикам, земельним, будівельникам, поліцейським, податківцям, прокурорам, СБУшникам, бо люди про це (незаконні перевірки бізнесу - ред.) відверто говорять на місцях",- сказав В.Гройсман.

Він підкреслив, що наразі це питання номер один в країні.

"Сьогодні є критичним питання про неправомірні перевірки бізнесу", - сказав В.Гройсман.

Він додав, що спілкувався з Президентом України Петром Порошенком і його позиція у тому, що "всі ті, хто заважає розвиватися бізнесу, є ворогами".

"Я мовчати, з точки зору реакції на зловживання чиновників, монополістів, контролюючих структур, не збираюся... Якщо потрібно буде знести контролюючі структури або якісь інші структури, я очолю цей рух в країні", - заявив Прем'єр.
Прочитано 1856 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com