ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 18 Август 2017 11:00

Прокуратура Грузії опрацьовує запит на екстрадицію Саакашвілі з України

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Головна прокуратура Грузії опрацьовує питання направлення запиту Міністерству юстиції України на екстрадицію грузинського екс-президента та екс-голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі у зв’язку з його заявою про повернення в Україну.

"Водночас, наші контакти в Грузії підтверджують опрацювання цього питання (запиту до України на екстрадицію – ред.) грузинськими колегами у зв'язку з нещодавно заявленими планами Саакашвілі в'їхати в Україну",- повідомив Є.Єнін.

Він нагадав, що процес екстрадиції передбачає взяття під варту для фактичної передачі особи до запитуючої країни

"Хотів би вказати, що 4 кримінальні провадження щодо вчинення Саакашвілі тяжких та особливо тяжких злочинів, в тому числі корупційного та насильницького характеру, перебувають на розгляді судів Грузії. Відповідно до чинного законодавства України, ГПУ є центральним компетентним органом з питань екстрадиції на досудовій стадії, в той час як на судовій стадії таким органом є Мін'юст України",- зазначив заступник Генпрокурора.

Як повідомляв FotNews, розшукуваний у Грузії екс-президент та екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі заявив, що 10 вересня приїде в Україну з Польщі.
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко позбавив українського громадянства М.Саакашвілі.
У ГПУ заявили, що М.Саакашвілі може в'їхати в Україну тільки за наявності візи.

Прочитано 2145 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com