ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 16 Август 2017 10:56

Кабмін повинен надати право колективу "Артемсіль" орендувати підприємство - юрист

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кабінет міністрів України має надати право трудовому колективу ДП "Артемсіль" взяти підприємство у оренду. Таку думку висловив юрист Юрій Кармазін.

"Кабмін повинен надати право трудовому колективу орендувати підприємство ("Артемсіль" - ред.). Це треба робити не зволікаючи, адже близько трьох-чотирьох років на підприємстві спостерігається надскладна ситуація", - повідомив він.

Юрист пояснив, що протягом останніх років ДП "Артемсіль" неодноразово намагалися штучно довести до скрутного фінансового становища. Це робилося для того, аби знизити базову оціночну вартість підприємства до моменту продажу державного пакету акцій. Щоб не втратити підприємство і протистояти його приватизації, колектив має бути наділений правом орендувати ДП, переконаний Ю.Кармазін.

"Підприємство протягом останніх трьох-чотирьох років готували до знищення цілеспрямовано. Точно так само, як це робилося на підприємствах "Укрспирту" - їх спеціально заводили у борги щоб показати, що вони не ефективні і не рентабельні. І поки ВР не прийняла рішення про виключення підприємства із переліку тих, які не підлягають приватизації - колектив має бути наділений правом орендувати ДП. Не припустимо, якщо Україна почне імпортувати сіль. "Артемсіль" має залишатися у державній власності", - підкреслив він.

Ю.Кармазін додав, що фактично колектив "Артемсолі" має право ставити перед Мінагрополітики не лише питання про оренду ДП, але й про зміну способу управління цим підприємством.
Нагадаємо, як повідомляв FotNews, колектив "Артемсолі" виступив проти приватизації ДП.

Cпівробітники підприємства висловили готовність самостійно і довгостроково орендувати потужності заводу, щоб не допустити його продажу і таким чином гарантувати роботу ДП в Україні і в інтересах України.

Рішення колективу "Артемсолі" вже підтримала міська рада.
При цьому, Міністерство агрополітики України, яке курирує підприємство, з цього приводу свою офіційну позицію поки що не озвучувало.
Додамо, що РФ відмовилася від будівництва соляного заводу в Таганрозі, і це пов'язують із намірами російської сторони придбати "Артемсіль".

Прочитано 2346 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com