ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 04 Июль 2017 10:15

В.Гройсман обіцяє зупинити знищення українських сіл

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі програми "Свобода слова" пообіцяв зупинити знищення українських сіл

"Ми за три роки провели децентралізацію влади в країні. Будь-який голова села, селища, об'єднаноі територіальноі громади або міста вам скажуть, що іхні бюджети зросли в рази. Що це означає? Це означає, що сільські територіі ми, нарешті, можемо розвивати. Тобто, якщо ми об'єднаємо фермерський рух з децентралізацією влади, об'єднаємо ці можливості, на селі з'явиться абсолютно чіткка надія і про відновлення українського села і життя на цій території... Я точно знаю, що ми зупинемо знищення українських сіл. До речі, децентралізацією ми зупинили процес знищення українських сіл", - заявив він.

Нагадаємо, уряд продовжує займатись підготовкою законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Прочитано 3080 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com