ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 03 Июль 2017 10:42

Кількість прихильників НАТО в Україні зросла до 50% за останні три роки – спікер ВР

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

За останні 3 роки кількість прихильників вступу України до НАТО зросла до 50%. Про це, виступаючи на семінарі "Роуза-Рота" заявив Голова Верховної Ради Андрій Парубій

"Якщо ще 4-5 років тому завдяки дуже потужній російській пропаганді ми мали в Україні близько 16-18% прихильників вступу в НАТО, то за останні 3 (роки – ред.) кількість прихильників вступу України в НАТО зросла до 50%. А якщо враховувати результати останніх соціологічних опитувань, то кількість тих, які б проголосували на референдумі з тих, які прийшли б на референдум, могло би бути більше на 60%. І цей показник надзвичайно важливий і свідчить про збільшення розуміння в Україні ролі НАТО", - сказав Голова ВР.

Він додав що це пов'язане із російською агресією проти України, у можливість якої ще кілька років тому було дуже важко повірити.

 

Прочитано 2947 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com