ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 23 Июнь 2017 10:19

У конгресі США прагнуть пришвидшити ухвалення санкцій проти РФ

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Спікер палати представників конгресу США Пол Райян заявив, що прагне якнайшвидшого розгляду сенатського законопроекту, який передбачає нові санкції проти Росії та Ірану

“Ми хочемо рухатися вперед щодо цього питання. Я підтримую санкції”, — заявив П.Райян.

Він додав, що цю думку поділяє голова комітету у закордонних справах палати представників Ед Ройс.
Законопроект щодо нових санкцій проти Москви й Тегерана був майже одноголосно підтриманий у сенаті минулого тижня. Але цього тижня з’ясувалося, що це рішення порушує вимогу Конституції США, згідно з якою будь-який законопроект щодо державних надходжень має спершу пройти через палату представників. Радники конгресу заявили, що санкції або штрафи проти інших країн можуть тлумачитися як такі, що впливають на доходи уряду США, пише видання.
П.Райян зазначив, що процедурна проблема має бути вирішена перед тим, як палата представників голосуватиме щодо законопроекту. Голова процедурного комітету палати представників Кевін Брейді повідомив, що надіслав сенату пропозиції щодо змін у законодавстві, які дозволить вирішити проблему.

Прочитано 2794 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com