ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Четверг, 25 Май 2017 15:37

Житомирська Радикальна партія ініціює розпуск Виконкому і скасування подорожчення проїзду Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Депутати Житомирської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка ініціюють збір підписів за розпуск Виконкому Житомирської міської ради, члени якого проголосували за підвищення ціни на проїзд до 5 грн. 

Це рішення було протягнуте явно в інтересах перевізників, а не жителів міста. І зважаючи на той поспіх й за ангажованість, з якими це робилося, виконком явно переслідував власні інтереси.

Наступна вимога до мера Сухомлина, яку озвучила депутат Ірина Ярмоленко, - це скасування ганебного рішення Виконкому, який 17 голосами вирішив долю всіх житомирян і змусив платити за проїзд 5 грн.

Більше того, в найближчому номері партійної газети «Радикальна Житомирщина», депутат Ірина Ярмоленко пообіцяла опублікувати список членів Виконкому, які підвищили проїзд до 5 грн, аби житомиряни знали свої «героїв» поіменно.

Прочитано 1330 раз Последнее изменение Четверг, 25 Май 2017 15:51

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com