ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Среда, 10 Май 2017 12:25

У Ніжині «мЄнти» не стали поліцейськими, тому їх чекає нова Врадіївка Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

У м. Ніжин, тодішнє відділення міліції так і не змогло стати відділком поліції, іншими словами, реформа Авакова туди не дійшла, адже її перекупили ніжинські «мЄнти», аби пройти переатестацію.

За успішну переатестацію достатньо було заплатити 1500$, а якщо закортіло підвищення, то 500 зелених сверху і ти вже переатестований з новою посадою передає Flash on Time News з посиланням на Poroh News .

Як підтвердження цих слів, останні кадрові перестановки в Ніжинському відділенні «недополіції».

Що ж стосується криміногенної ситуації в місті, то вона, як і раніше, процвітає завдяки ніжинським «мЄнтам» чи «мусорам», як їх називають місцеві.

Наркомани, таксисти, злочинці, дебошири, алкаші, розділені по сферам впливу, тобто закріплені за окремими дільничними інспекторами, які «кришують» порушників на своїй дільницях отримуючи з цього фінансову вигоду.

Якщо ти наркоман чи алкаш і кожного дня лупцюєш сусідів, погрожуєш холодною зброєю, маєш декілька відсидок за вбивство, не турбуйся, твій дільничний інспектор за тебе трупом ляже, але за невелику суму прикриє всі твої «шалості». Він наче той Лицарь Айвенго, змусить постраждалих забрати заяви, вилучена зброя зникне, а кримінальні провадження відкриють проти тих, хто написав скаргу. Як говорить Олена Малишева: «Это норма».

Саме тому, терпіння ніжинців луснуло і вони звернулися за допомогою до народних депутатів і громадських діячів, один з яких родом з Ніжина і не по слухам знає про безчинства місцевих «мусорів», яких ще за часів революції потрібно було не розігнати а розстріляти.

Саме тому, голова ВГО «Євро Столиця» Денис Маганов взяв за особисту мету переатестацію кожного ніжинського «мукора» разом з колективом народних депутатів.

«Я виріс в Ніжині і мені дуже прикро, що саме в моєму рідному місті відбувається вакханалія з боку «перевертнів в погонах». Сьогодні ситуація з ними стала настільки кричущою, що місцеві жителі взагалі не вірять в систему правопорядку в Україні, а подібні дії на місцях в першу чергу залишають негативний слід на справах і реформах міністерства і Авакова, котрий можливо і хоче, але із-за ось таких «перевертнів» не може населенню прикріпити віру в нову поліцію. Коли ти в формі нової поліції, а в душі все одно залишаєшся «продажним мєнтом» то ніяка реформа тут вже не поможе. Єдине що ще може повернути віру місцевого населення в систему правопорядку, це повна переатестація, але не за гроші як це було до цього, а під пильним оком громадськості та міністерства, чого я і буду добиватись надалі.» - заявив журналістам громадський діяч Маганов Денис.

Шляхом депутатських та журналістських запитів, особистих зустрічей з Аваковим, ініціативна група планує зробити повну ревізію ніжинського «мусорського кодла», зниклих заяв та вилучених доказів, переатестацію, в результаті чого притягнути всіх до кримінальної відповідальності за злочини та безчинства місцевe «мусарню». І якщо дане питання все ж таки продовжиться замовчуватись і на рівні Києва, то скоріш за все Ніжин очікує нова Врадіївка.

Прочитано 1153 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com