ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 03 Май 2017 13:34

Звільненого начальника Закарпатської митниці призначили заступником Г.Москаля

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні, 3 травня, заступником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля призначили раніше звільненого керівника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова.

Водночас, як поінформували кореспондента FotNews у прес-службі Управління ДФС у Закарпатській області, наказ про звільнення В.Колеснікова з попередньої посади датовано 28 квітня 2017 року.

“Ми отримали з Києва наказ про звільнення В.Колеснікова у зв'язку із переведенням”, — зазначила речниця Управління ДФС у Закарпатській області Алла Дацюк.

У Закарпатській облдержадміністрації зазначають, що колишній керівник митниці став переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади заступника голови Закарпатської обласної державної адміністрації, який проводило Міжрегіональне управління Національної державної служби у Львівській та Закарпатській областях Національного агентства України з питань державної служби.
Як раніше повідомляв FotNews, у жовтні 2016 року начальника Закарпатської митниці ДФС Володимира Колеснікова наказом тодішнього голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова відсторонили від виконання службових обов′язків на час здійснення дисциплінарного провадження. Разом із ним від посадових обов′язків було відсторонено і начальника митного поста “Ужгород” Євгена Потоцького.
Наказом від 26 жовтня 2016 року виконання обов′язків начальника Закарпатської митниці ДФС було покладено на начальника управління адміністрування митних платежів Закарпатської митниці ДФС Станіслава Балуєва, який перебуває на посаді до цього часу.

Прочитано 493 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com