ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 26 Апрель 2017 12:08

Кабмін починає реформу урядового управління - В.Гройсман

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Уряд до кінця року реформує дев'ять міністерств і залучить 1 тис. нових фахівців до роботи. Про це на засіданні Кабміну в середу заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Наше завдання — змінити систему урядового управління. Ми розпочинаємо масштабну програму, я вважаю, що цей крок є достатньо революційним для українського уряду — масштабна системна реформа міністерств українського уряду", - сказав В.Гройсман.

За його словами, КМУ сьогодні ухвалить всі необхідні для цього рішення.

"9 міністерств в першу чергу будуть реформовані, фактично перезавантажені для того, щоб абсолютно повністю бути здатними професійно і якісно виконувати завдання, які були поставлені", - сказав Прем’єр.

Він зазначив, що вже восени уряд вийде на таке рішення і в рамках міністерств залучить нових і дасть можливість тим, хто працює через публічні конкурси, використовуючи кошти бюджету і європейських партнерів, сформує конкурентну зарплату.

"І 1 тис. фахівців ми приведемо нових в роботу в українських міністерствах і уряді", - сказав він.

Нагадаємо, у рамках реформи парламенту Європарламент і ВР погодили зменшення до 20 кількості парламентських комітетів.

Прочитано 2354 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com