ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 03 Апрель 2017 11:36

Кабмін затвердив середньостроковий план дій уряду до 2020 року

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Кабінет міністрів України затвердив середньостроковий план пріоритетних дій уряду до 2020 року та план пріоритетних дій на 2017 рік. Таке рішення сьогодні було ухвалено на засіданні уряду.

Під час презентації Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив, що середньостроковий план дій уряду передбачає 5 пріоритетних напрямків.

За словами очільника уряду, першим кроком є побудова сильної і конкурентної економіки. "Ми маємо забезпечити щорічне стале зростання не менше 4-5% валового внутрішнього продукту. Ми маємо відійти від сировинно-орієнтованого типу економіки", - наголосив він.
Іншим напрямком плану, зазначив В.Гройсман, є ефективне врядування. На переконання Прем'єра, в Україні неможливо якісно вирішувати питання розвитку країни, якщо не буде збудований сильний державний корпус. "Сильну державну службу, яка здатна адекватно сприймати виклики і ефективно управляти. Щоби влада почала надавати якісні послуги своїм громадянам", - уточнив очільник уряду.

Третім пріоритетним планом дій, сказав він, є розвиток людського капіталу, а також мінімізація бідності в Україні.

Ще одним з важливих кроків уряду, наголосив В.Гройсман, є верховенство права і боротьба з корупцією. "Зараз почався процес трансформації судових змін, він триватиме декілька років. Але я глибоко вірю в те, що при правильному підході, ми зможемо сформувати систему правосуддя таким чином, що вона буде доступною і справедливою", - вважає він.

Один з найважливіших напрямків, підкреслив він, - безпека і оборона. Прем'єр наголосив, що йдеться як про зовнішню, так і внутрішню оборону і безпеку.

Прочитано 1134 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com