ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 03 Апрель 2017 08:40

Мін’юст ініціює законопроект, який переформатує систему керівництва НАЗК — П.Петренко

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Міністерство юстиції планує презентувати законопроект, який дозволить повністю переформатувати систему керівництва Національного агентства з питань запобігання корупції України. Про це журналістам у кулуарах Кабінету міністрів заявив міністр юстиції України Павло Петренко.

“Ми внесемо після узгодження з громадськими організаціями проект закону, який передбачає переформатування всього органу, керівного складу. Створення нової системи, за якою буде один керівник, а не колегії, як зараз, і, відповідно, введення системи зовнішнього аудиту і контролю діяльності керівництва НАЗК”, — сказав П.Петренко, відповідаючи на питання, чи буде Мін’юст подавати до суду на керівництво НАЗК.

Він уточнив, що буквально найближчими днями такий законопроект буде презентований після узгодження з представниками громадського сектору.
Як повідомляв FotNews, міністр юстиції пообіцяв НАЗК незалежний зовнішній аудит.

Прочитано 429 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com