ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 31 Март 2017 09:09

І.Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із делегацією НАТО

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із делегацією штаб-квартири НАТО на чолі із високим представником НАТО з питань нових викликів та загроз Джеймі Шеа.

Так, представник НАТО поінформував про розширення існуючих спроможностей НАТО для започаткування нових проектів, що сприятимуть зміцненню обороноздатності та ефективному реформуванню сектора безпеки та оборони України.
сенаторами Д. Маккейном та Р.Джонсоном
Він висловив думку Альянсу про те, що Україна на правильному шляху в розбудові прозорих і ефективних оборонних закупівель.

“Необхідно знайти найбільш виважену та адаптовану до українських реалій модель закупівель, яка підійде саме вам,” — сказав він.

Також, обговорюючи питання допомоги Україні в рамках реалізації трастового фонду Україна — НАТО з питань кібербезпеки, Іванна Климпуш-Цинцадзе торкнулася взаємодії у питаннях захисту критичної інфраструктури, що в умовах збройного конфлікту на сході України є одними з ключових.
Попереднє засідання Групи відбулося у 2010 році.

Прочитано 1099 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com