ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 29 Март 2017 14:31

СБУ вважає обстріл польського консульства в Луцьку провокацією Росії

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Служба безпеки України вважає нічний теракт біля польського консульства у Луцьку можливими провокаціями Російської Федерації. Про це під час брифінгу повідомив начальник управління СБУ на Волині Юрій Фелонюк.

“Провокації проти Республіки Польща, що час від часу трапляються на території України вигідні лише одній стороні, Російській Федерації”, — повідомив Ю.Фелонюк.

Він зазначив, що такі дії розраховані на розхитування та дестабілізацію взаємовідносин між братніми українським та польським народами. Зокрема, останнім часом правоохоронними органами України фіксуються факти вандалізму та нищення польських пам’яток на території України.

“... конкретно російський слід, враховуючи системність таких проявів проти польського народу”, — наголосив Ю.Фелонюк.

Нагадаємо, що близько 00:40 год. 29 березня 2017 року до чергової частини Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області надійшло повідомлення про вибух на території консульства.
Як повідомляв FotNews, прокуратура Волинської області відкрила кримінальне провадження за фактом вибуху в консульстві Польщі у Луцьку і кваліфікувала його як терористичний акт.

 

Прочитано 432 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com