ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 29 Март 2017 09:24

Сенат США закликав до збереження санкцій проти РФ

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сенат США наголошує на невизнанні Сполученими Штатами нелегальної спроби анексії Криму та закликає до збереження санкцій проти РФ. Про це йдеться в оприлюдненій у ніч на середу заяві посольства України в США.

"У резолюції, присвяченій третім роковинам намагань РФ анексувати Автономну Республіку Крим, незаконна російська військова окупація українського регіону Крим визнається такою, що суперечить міжнародним нормам, є актом неспровокованої агресії та загрозою регіональній стабільності", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у посольстві, сенат "підтверджує відданість США положенням Будапештського меморандуму про гарантії безпеки та політиці невизнання де-юре чи де-факто суверенітету РФ над Кримом, його повітряним простором або територіальними водами".

"Американські законодавці також виступають за подальшу підтримку України, у тому числі шляхом посилення економічних санкцій проти РФ, передачі нашій державі оборонних летальних засобів, підтримки демократії та надання гуманітарної допомоги на виконання ухваленого конгресом відповідного законодавства", - сказано у повідомленні.

Як зазначається, проект резолюції “Осуд незаконної російської агресії в Україні у зв’язку з третіми роковинами анексії Криму” представили співголова сенатського українського кокусу, сенатор від штату Огайо Роберт Портман, а також віце-голова кокусу, сенатор-демократ від згаданого штату Шеррод Браун. Співавторами резолюції виступили майже півтора десятки сенаторів від Республіканської та Демократичної партій, у тому числі К.Гарднер, Дж.Маккейн, Дж.Корнин, М.Рубіо, П.Тумі, Д.Фейнстейн, Р.Дурбін, Р.Блументаль, Б.Кейсі, Е.Клобучар, К.Кунс та Ж.Шахін.

"Вдячні друзям України у сенаті США за черговий потужний вияв підтримки українського народу у боротьбі з російською агресією", - додали у посольстві.

Нагадаємо, головнокомандувач НАТО виступив за надання Україні смертоносної зброї.

Прочитано 1574 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com