ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 27 Март 2017 16:52

В Україні на сьогодні працює 39 іноземних радників при Міноборони

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

В Україні на сьогодні працює 39 іноземних радників при Міністерстві оборони та Генштабі Збройних сил України.

“З метою надання консультативно-дорадчої допомоги Збройним Силам України на даний час в Україні працюють 39 радників при Міністерстві оборони України та Генеральному штабі Збройних Сил України”, — зазначили у відомстві.

За інформацією Міноборони, іноземні радники допомагають з оборонним плануванням та управлінням оборонними ресурсами, логістикою та стандартизацією у сфері оборони.
Також, як зазначили в оборонному відомстві, радники надають консультації стосовно внутрішнього аудиту, кадрового менеджменту у ЗСУ, фінансового контролю тощо.
Нагадаємо, як повідомляли у Міноборони, з 8 листопада 2016 року стратегічні радники із Сполучених Штатів Америки, Великої Британії, Канади та Литовської Республіки розпочали свою роботу в Міністерстві оборони України, де долучилися до процесу реформування оборонного відомства та Збройних Сил в цілому.

Прочитано 452 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com