ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 17 Март 2017 12:18

Кабмін встановив квоту для імміграції в Україну на 2017 рік

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Уряд встановив квоту імміграції іноземців та осіб без громадянства у близько 4 тисяч осіб на 2017 рік.

Кабінет міністрів України встановив квоту імміграції для іноземців та осіб без громадянства в Україну у 3963 особи на 2017 рік.

Так, згідно з розпорядженням №160 від 1 березня, для родичів громадян України (повнорідні брати і сестри, дідусі та бабусі, онуки або онучки) встановлена квота у 1187 осіб; для осіб, які раніше були в громадянстві країни — 558 осіб; для батьків, подружжя та неповнолітніх дітей іммігрантів — 2223 людини.

Зазначається, що до категорій іммігрантів, яким дозвіл на постійне проживання в Україні надається в межах встановленої квоти, належать діячі науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України і особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 тис. дол., імміграція встановлена ​​без обмежень.

При цьому зазначається, що квота не встановлена на імміграцію висококваліфікованих фахівців і працівників, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України і для осіб, які безперервно прожили на території країни 3 роки з дня встановлення їм статусу постраждалих від торгівлі людьми.

Як повідомляв FotNews, протягом 2016 року в Україні виявлено 6 тис. 390 нелегальних мігрантів, з яких 1 тис. 571 з Російської Федерації.

Прочитано 395 раз Последнее изменение Пятница, 17 Март 2017 12:22

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com