ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 07 Март 2017 15:20

Терміново! Олег Ляшко розповів про таємний меморандум Уряду з МВФ Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко розкритикував таємний договір Уряду з міжнародним валютним фондом. 

Зокрема, сьогодні Ляшко повідомив журналістам, що міністр фінансів проговорився про те, що 4 березня був підписаний меморандум, в якому йшлось про підняття пенсійного віку та продаж українських земель:


«Вчора Міністр фінансів Олександр Данилюк визнав про те, що Уряд 4 березня підписав новий меморандум з міжнародним валютним фондом. Хто бачив цього кота в мішку? Чому українці та депутати дізнаються про це тільки через кілька днів після підписання та про його умови. Ми вважаємо, що такий документ, де зокрема міністр визнав питання підняття пенсійного віку, продаж земель та підвищення тариф і цілий ряд інших драконівських питань не можуть бути таємно розглянені від українців. Ми вимагаємо, по-перше, оприлюднити підписаний текст з міжнародним валютним фондом, по-друге, негайного оприлюднення вже сьогодні інакше завтра ми звернемося до суду з вимогою розсекретити меморандум. Радикальна партія вважає це злочином підписувати документ, де фактично продають нашу рідну країну.» - заявив журналістам Олег Ляшко.
Прочитано 3314 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com