ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 07 Март 2017 12:22

Україна і США обговорили реформу ДФС і зміни до Податкового кодексу

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Україна і США обговорили реформу Державної фіскальної служби і зміни до Податкового кодексу. Про це повідомила прес-служба Мінфіну за підсумками переговорів міністра фінансів Олександра Данилюка з головою податкової служби США Джоном Коскінен.

"Пріоритет - реформа ДФС. Під час робочого візиту до Вашингтону міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з головою податкової служби США Джоном Коскінен. Обговорили податкову реформу в Україні, плани по реформуванню Державної фіскальної служби та подальші зміни до Податкового кодексу", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що мета цих реформ полягає у тому, щоб покращити бізнес-клімат в Україні та зробити її більш привабливою для інвесторів.

"Наші американські колеги зацікавлені в успіху цієї реформи та підтримують трансформацію ДФС в сервісний орган", - зазначив міністр.
Прочитано 455 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com