ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 22 Февраль 2017 11:17

Терміново! Щойно Олег Ляшко зареєстрував історичну постанову №6111

Автор 
Оцените материал
(1 Голосовать)

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко щойно зареєстрував Проект Постанови Верховної Ради України №6111про Звернення Верховної Ради України до нової Адміністрації та Конгресу Сполучених Штатів Америки, щодо безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та включення України до двостороннього безпекового формату, який має усі шанси стати історично важливим документом і покласти початок нової віхи у статусі України на міжнародній арені та відновити права України, які були де-юре забезпечені Будапештським меморандумом, а де-факто викинуті на смітник амбіцій та вузьких інтересів світових лідерів.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко щойно зареєстрував Проект Постанови Верховної Ради України №6111 про Звернення Верховної Ради України до нової Адміністрації та Конгресу Сполучених Штатів Америки, щодо безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та включення України до двостороннього безпекового формату, який має усі шанси стати історично важливим документом і покласти початок нової віхи у статусі України на міжнародній арені та відновити права України, які були де-юре забезпечені Будапештським меморандумом, а де-факто викинуті на смітник амбіцій та вузьких інтересів світових лідерів.

На початку 1990-х років, мирна проєвропейська Україна, зокрема йдучи на зустріч інтересам США, відмовилася від третього у світі ядерного арсеналу, що був у її власності, і приєдналася до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї як без’ядерна держава. Плоди такої недалекоглядності й довірливості ми зараз і пожинаємо.

Відповідно до Будапештського Меморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї держави-підписанти – Росія, Велика Британія та США – взяли на себе зобов’язання поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони України, а також утримуватися від загрози силою чи її використання проти територіальної цілісності чи незалежності України.

На разі ж агресія Російської Федерації по відношенню до України вже ні в кого не викликає сумнівів, однак кожен глава держави намагається підтримувати виключно національні інтереси, тим самим ігноруючи принципи міжнародного права і створюючи прецедент недовіри до міжнародних договорів, як таких, що носять суто декларативний характер.

Встановлення договірних відносин, діалогу та взаємного консенсусу з США – це крок України до убезпечення себе від проявів агресії та закономірний вияв США послідовності своєї політики та стабільності договірних відносин. Українські парламентарі мають підтримати дану постанову одноголосно, адже результати голосування стануть яскравих свідченням справжньої політичної позиції народних депутатів.

Прочитано 8834 раз Последнее изменение Среда, 22 Февраль 2017 11:31

Комментарии   

+1 #2 Владислав 22.02.2017 13:20
Цитирую Владислав:
Вважаю,до цей лідер на вірному шляху!
Слава Україні!
За Ляшко!!

Олег,знаходьте будь ласка час для пересічних українців!
Дякую!
Цитировать
+1 #1 Владислав 22.02.2017 13:17
Вважаю,до цей лідер на вірному шляху!
Слава Україні!
За Ляшко!!
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com