ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Четверг, 09 Февраль 2017 13:26

П.Порошенко: бажано щоб "безвіз" був запроваджений вже цього літа Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі з прем’єр-міністром Греції Алексісом Ципрасом заявив, що він домовився з грецьким прем’єром координувати зусилля щодо надання Україні "безвізу" і бажано щоб це відбулося вже цього літа. 

Про це повідомив Петро Порошенко


"Окремо обговорили щодо поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. Я високо ціную підтримку глави грецького уряду в питаннях якнайшвидшого запровадження безвізового режиму. Ми сьогодні обговорили, що це прискорить український туризм до Греції. Бажано, і ми домовились координувати свої зусилля, щоб це відбулося і українці мали можливість подорожувати вже цього літа. Пан прем’єр-міністр це підтримав. І для грецьких туристів буде особливо цікаво побачити Київ, Одесу та Маріуполь, які історично пов’язані з Грецією", - сказав він.
Прочитано 352 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com