ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 663

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Понедельник, 23 Январь 2017 12:10

Справа Блошка. Радикальна партія вступилася за харьківського фермера Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Три радикальні народні депутати України заступилися за харківського фермера, якого намагалося ошукати своєрідне бандитське угрупування із представників різних щаблів влади.

ТОВ ДСП «БВ» після банкрутства ВАТ «Харківська овочева фабрика» в 2004 році уклали договори оренди земельних часток (паїв) з пайщиками колишнього СВК "Харківська овочева фабрика".

Близнюківською РДА Харківської області приймались ряд незаконних розпоряджень, а саме 20.10.2006 року було сфальсифіковано збори пайщиків СВК «ХОФ» і оформлено протокол розподілу земельних ділянок та затверджено проекти землеустрою. Крім узаконення зменшення розміру паю, метою РДА було незаконне витіснення орендатора ТОВ ДСП «БВ» з оброблених земель.

Рішення оформлене протоколом зборів було оскаржене пайщиками в судових органах. Суди різних інстанцій визнали незаконними рішення Близнюківської РДА (справи № 612/553/15-ц та № 612/256/16-ц).

2011 року прокурором Близнюківського району паном Сотником разом зі слідчим Чингузовим було сфабрикувано кримінальну справу № 701101 з метою заволодіння майном підприємця Блошка В.М. та витіснення його з орендованих земель. В результаті так званого обшуку було вилучено більше 700 тон насіння соняшнику, які в послідуючому, як речові докази зникли в невідомому напрямку. Справу закрили, а вилучене майно підприємцю не повернули до цього часу (справа № 2018/4-1569/11н/п 4/2018/2/2012).

Прикриваючись кримінальним провадженням, група осіб, до складу якої входять співробітники Лозівського ВП ГУНП в Харківській області зокрема слідчі, діють виключно в корупційних інтересах свого батька, отримали в Лозівському районному суді сумнівну ухвалу на право вилучати будь-який соняшник, з трьох різних адрес, різних власників, та ще й 478 м3 зерна соняшнику, але не менше 167 330 кг.

В підсумку було вилучено (викрадено) 226 тон носіння соняшнику, який належить третім особам.

Коментуючи ці факти в інтерв’ю журналістам, Пономар М.Г. зазначив, що зерно буде передано законному, на його погляд, власнику, а саме – його родичу Костюченку М. Г., чим безпідставно взяв на себе повноваження суду. На даний час зерно вже передано Костюченку М.І.., а 19.12.2016 року Харківський апеляційний суд визнав незаконним вилучення цього соняшнику та зобов’язав повернути ТОВ «Компанія Ботік». Станом на 19.01.2017 року насіння соняшнику так і не повернуто.

При цьому, підприємця, що чинить опір «перевертням у погонах», Блошка Володимира Михайловича звинувачують у вчиненні кримінальних порушень передбачених ч.1 ст.366 та ч.5 ст 191 КК України та влаштовують відносного нього справжнє кримінальне переслідування. Все це направлено на те, щоб відволікти від справжніх злочинів, а саме викрадення господарського майна ТОВ ДСП «БВ» родичами очільника поліції Пономаря, викрадення насіння соняшнику Костюченком та Назаряном (ПП «Агроальянс -2007»), перешкоджання здійснення господарської діяльності працівниками поліції (родичами Пономаря), за сприяння прокуратури, начальника Лозівського УСБУ, суддів і прийняття головою Близнюківської РДА завідомо незаконних розпоряджень щодо перерозподілу земель колективної власності та залякування пайщиків з метою заволодіння землями пайщиків.

Багаточисленні заяви та скарги з боку підприємця Блошка В.М. про вчинення злочинів,тиску та залякування родинами Пономаря-Костюченок, викрадення майна Костюченком, були проігноровані районними та обласними поліцією та прокуратурою. Тільки рішенням Червонозаводського районного суду, провадження 646/11576/16, від 14.12.2016 року зобов’язано обласного прокурора внести відомості в ЄРДР та розпочати розслідування, але воно так і не розпочато.

Відсутніть адекватної реакції та дій з боку правоохоронних органів призвело до того, що 11.01.2017 року група злочинців підробили протокол зборів засновників ТОВ «Компанія БОТіК», ТОВ «Сурят» та ТОВ «Агробізнес-2010» та незаконно перереєстрували на двох жителів м. Горлівки (тимчасово окупованої території). Незаконна реєстрація відбулася за участі родичів та знайомих родини вже відомих Пономаря-Костюченок. Останні у якості посадових осіб Лозівського ВП ГУ Нацполіції в Харківській області не вчиняють жодних належних дій направлених на притягнення винних рейдерів до кримінальної відповідальності.

Фермер звернувся до депутатів Радикальної партії Олега Ляшка з тим, щоб нарешті відшукати справедливість. Лідер партії Олег Ляшко славиться своєю підтримкою малого та середнього бізнесу і підтримкою сільського господарства та фермерства. Тож у п’ятницю було подано депутатський запит від Олексія Ленського, Олексія Кириченка та Альони Кошелєвої, а фермер озвучив дану ситуацію по телеканалу «РАДА».

Наразі будемо чекати адекватної реакції від влади.

Прочитано 1561 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com