ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Вторник, 17 Январь 2017 14:48

Єврооптимісти вимагають від Ляшка вибачень за «урядових даунів»

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Так звані єврооптимісти вимагають від мене вибачень перед урядовцями, яких я назвав "урядовими даунами" за спроби скасувати наш мораторій на вивезення необробленого лісу-кругляку»

Написав на своїй сторінці в Facebook лідер Радикальної партії Олег Ляшко


«А як називати тих, позбавляє українців роботи, прирікає наших людей на бідність, перетворивши Україну на сировинний придаток сильних світу цього?! Урядові дауни, місце яких - на смітнику! Довели країну до ручки, перетворили українців на жебраків, по всьому світу просять кредити, взамін – продають землю, піднімають пенсійний вік, ліси віддають задарма. А від мене вимагають вибачень, бо я проти такої антиукраїнської політики.
Хай урядовці вибачаться перед українцями, яким немає чим годувати своїх дітей, бо не можуть знайти роботу. Наша політика одна – національні інтереси України понад усе. А урядовці, які перетворюють Україну на сировинну колонію – таки дауни!»
Прочитано 1090 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com