ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 17 Январь 2017 11:23

Феномен Ірини Федорів. Інформаційне кілерство від лобіста забудовників Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Феномен Ірини Федорів» - це унікальний феномен української журналістки Ірини Федорів, яка лобіювання інтересів забудовників та інформаційне кілерство прикриває боротьбою за справедливість та активною громадянською позицією. 

Даний феномен названий іменем Ірини Федорів тому, що українське громадянське суспільство досі не мало подібних прикладів цинічної маніпуляції фактами з метою знищення опонентів. Розберемо дане феноменальне явище на окремі складові.

Хто така Ірина Федорів? Нині це координатор руху «Чесно» та викладач Києво-Могилянської академії. У минулому – скандальновідомий журналіст каналу СТБ та депутат Коцюбинської селищної ради.

Феномен Ірини Федорів полягає у підміні понять. Для інформкілерства вона входить в довіру до журналістів провідних ЗМІ та називає себе «активісткою». Маніпулюючи фактами та порушуючи принципи журналістської етики, Федорів відстоює інтереси забудовників. Будучи координатором руху «Чесно», Федорів активно використовувала бренд «Чесно» для медіа-атак на політичних опонентів.

Плацдарм для системних маніпуляцій Ірини Федорів – селище Коцюбинське під Києвом. Завдання Федорів – приєднання Коцюбинського до Києва. Замовники «активності» Федорів – забудовники, які хочуть збільшити за рахунок Біличанського лісу коефіцієнт зелених насаджень столиці для подальшої забудови Києва та спорудити один із найбільших у столиці житлових комплексів на території Лук’янівського СІЗО, перенісши СІЗО до Коцюбинського. Коли жителі Коцюбинського дізналися, що Ірина Федорів лобіює перенесення СІЗО з Києва до в Біличанський ліс, то Федорів стала на захист СІЗО в Коцюбинському, маніпулюючи наступним чином: «Нехай переносять СІЗО, головне щоб дороги зробили, і щоб родичі ЗеКа купували в місцевих магазинах продукти!».

Проти перенесення Лук’янівського СІЗО виступили місцеві депутати від партії «Нові обличчя», яку очолює колишній скандальний забудовник Володимир Карплюк – нинішній мер Ірпеня та фігурант земельних скандалів, який перед виборами задекларував 67 квартир.

Ірина Федорів працює координатором руху «Чесно». З усіх представників цього руху вона є чи не найодіознішою персоною, про що свідчать чисельні матеріали її скандального лобіювання інтересів.

Дивно, але основними об’єктами роботи Ірини Федорів стали політики, які мають чи не найбільшу довіру з боку виборців. Перш за все, це мер Бучі Анатолій Федорук, проти якого вже декілька років бореться брудними методами Ірина Федорів, використовуючи ресурси грантодавців громадських організацій, що входять до руху «Чесно». Мета у Ірини Федорів дуже проста – змістити Анатолія Федорука з посади і привести до влади в Бучі скандального бучанського підприємця Віктора Бархоленка, який вже декілька разів програвав Федоруку на виборах мера.

Таку ж думку про лобіювання інтересів виразив і громадський діяч, журналіст і помічник народного депутата Маганов Денис, котрий зацікавився скандальною  журналісткою та її діяльністю на своїй сторінці в Facebook

 

Мешканці Бучі неодноразово організовували загальноміські Віче на підтримку Бучанського міського голови Анатолія Федорука, який пройшов переатестацію в жителів міста. Тиск на законнообраного мера Бучі Анатолія Федорука з боку Ірини Федорів та її покровительки в парламенті Ольги Червакової здійснюється з використанням інформаційних атак. Завдяки Черваковій, Ірина Федорів має можливість обливати брудом мера Бучі Анатолія Федорука в ефірі олігархічних проросійських телеканалів, де раніше і працювала Червакова.

Будучи депутатом Коцюбинської селищної ради одного із попередніх скликань, вона не надала до селищної ради свою декларацію, подавши її «за місцем роботи», тобто, до каналу СТБ. У цій декларації є суттєвий нюанс: за короткий період лише відсотків банківського депозиту «громадський активіст» Ірина Федорів отримала понад 5000 доларів США. Тобто, важко навіть уявити, якою була сума вкладу в чесної журналістки. Щоб уникнути суспільного розголосу навколо депозиту, Ірина Федорів використала звичайну маніпуляцію. Вона не оприлюднила свою декларацію, а на власному сайті написала так звану «інформацію про декларацію», приховавши в цій статті питання про десятки тисяч доларів США, податки з яких навряд чи сплачено.

Ірина Федорів створила та підтримує «Сайт громади Приірпіння», хоча головним своїм завданням Федорів бачить від’єднання Біличанського лісу та селища Коцюбинське від Приірпіння з подальшим приєднанням до Києва. Більшість статей «Сайту громади Приірпіння» написані без дотримання головних принципів журналістської етики. Перш за все, жодним чином не представлена думка тих, хто звинувачується в цих статтях. Жителі Коцюбинського знають, що Ірина Федорів пише більшість статей цього сайту, а потім підписує ці статті іменами місцевих активістів.

Очолюючи профспілку «Медіафронт» на каналі СТБ, Ірина Федорів свого часу підтримала звільнення журналіста СТБ Османа Пашаєва та за словами самого Пашаєва, замовчувала зняття з ефіру СТБ невигідних тодішньому режиму Януковича інформаційних сюжетів.

Так само Ірина Федорів замовчувала намагання команди Черновецького роздерибанити Біличанський ліс. Її голосу не було чути ні тоді, коли Київська міська рада у квітні 2007 р. безпрецедентно посягає на територію Коцюбинського, перейменувавши вулицю «від проспекту Академіка Палладіна до території колишнього військового містечка №136 селища Коцюбинське в Святошинському районі м. Києва іменем Пономарьова». Ні в липні 2007 р., коли та ж Київрада передає ТОВ «Столиця центробуд» в оренду земельну ділянку площею 147,5 га на вул. Пономарьова, 1-а у Святошинському районі м. Києва за рахунок територій спецпризначення (військове містечко №136).

У 2010 році, коли Президентом став Янукович, почалася активна співпраця Федорів та столичної компанії-забудовника «Bionic Hill», якій Київрада безкоштовно передала 147 га землі у Біличанському лісі під забудову. У тандемі з «Bionic Hill» Федорів встановила у Коцюбинському дитячі майданчики без жодної на це дозвільної документації. Тоді вона маніпулятивно називала Коцюбинський ліс «Лісом столиці».

24 травня 2011 р. у «простої активістки і журналістки» Ірини Федорів виходить зустрітися з кривавим Президентом Віктором Януковичем.

Саме після цієї зустрічі Ірина Федорів одразу отримує повну підтримку органів прокуратури. Федорів одразу нагороджує кум Януковича – наразі біглий екс-Генпрокурор Віктор Пшонка. Статті Федорів одразу ж потрапляють на перші шпальти «Української правди», по її заявах прокуратура організовує масові перевірки і порушення кримінальних справ (які в подальшому закривалися за недоведеністю). При цьому тема «Bionic Hill» та масових вирубок КП «Святошинське ЛПГ» Іриною Федорів активно ігнорується. Таким чином, Ірина Федорів виконала своє головне завдання – відвернула увагу громадськості від питання забудови Біличанського лісу компанією «Bionic Hill».

Що страшнішою є брехня, то більше в неї вірять люди, казав Йозеф Гебельс. Його колега та послідовниця Ірина Федорів усіма можливими способами тягне Біличанський ліс до столиці та кричить про захист від страшних забудовників, які уже «вирубали півлісу». Але сьогодні цей ліс і так є у віддані столиці. КП Київради «Святошинський лісгосп» веде безперервну вирубку «так званих особливо рідкісних порід сосен» в промислових масштабах під егідою санітарних чисток. Коцюбинці неодноразово бачили лісовози, які ночами вивозили «кругляк» з «Біличанського лісу». Місцеві депутати повідомляли про це правоохоронні органи та прокуратуру, проте обидві установи навіть не виїхали на місце злочину. Це традиційна ситуація для справ, стосунок до яких має Ірина Федорів.

Навесні 2015 року журналістське розслідування викриває істинне обличчя Ірини Федорів та при піднімає завісу над її зв’язками з регіоналами, зраду однодумців та політичним кілерством. Після цього резонансного матеріалу Ірина Федорів вирішує відійти у тінь і керувати «маскарадом» руками молодої недосвідченої Ольги Матюшиної, яку у жовтні 2015 р. вона «просунула» на посаду Коцюбинської селищної голови. «Голова, що говорить язиком Федорів» – так називають Матюшину жителі селища.

Як відомо, 1 травня 2014 року в.о. Президента України О. Турчинов підписав указ про зміну меж НПП «Голосіївський», включивши до складу нацпарку так званий «Біличанський ліс». Сьогодні – червень 2016 і жодної реалізації Указу. Ірина Федорів, яка так «опікувалася» питанням збереження Біличанського лісу, вже забула про нього. Навіщо той ліс, якщо головне – продавити включення селища Коцюбинське до складу столиці. Маючи підтримку у парламенті з боку скандальновідомого Народного депутата України Ольги Червакової, Федорів могла уже давно поставити жирну крапку у питанні збереження Біличанського лісу. Адже наразі назва «національний парк» – тільки на папері. Межі його досі не офіційно не визначені.

Головне завдання Федорів – підмінити собою цілу громаду, видати інтереси забудовників за інтереси громади і отримати (формально – купити) чергову квартиру в новому ЖК. Звісно, ж у ЖК, збудованому на території лісу. Біличанського лісу. Далі буде.

Прочитано 1242 раз Последнее изменение Вторник, 31 Январь 2017 11:35

Комментарии   

0 #1 Natasha Kolesnik 26.01.2018 13:52
Лауреатом журналистской антипремии «Унитаз года 2017» стала Ирина Федорив https://znaj.ua/society/lavreatamy-zhurnalistskoyi-antypremiyi-unitaz-roku-2017-staly-vyacheslav-pihovshek-ta-iryn-0
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com