ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 653

Вторник, 20 Декабрь 2016 13:24

Бюджет на 2017 рік буде ухвалено в останній день - нардеп Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Верховна Рада схвалить проект Державного бюджету на 2017 рік в останній день роботи. 

Про це повідомила журналістам у кулуарах ВР народний депутат від "Народного фронту" Вікторія Сюмар

"Я вважаю, що у нас як завжди все буде відбуватися, тобто в останній день все таки буде ухвалений бюджет", - заявила В.Сюмар.

Вона нагадала, що сьогодні ВР має схвалити законопроекти, які необхідні для розрахунку кошторису, в тому числі і зміни до Бюджетного кодексу.

"Поки немає рішення комітету по (законопроекту - ред.) 5131, немає ще таблиць. Без цього законопроекту, якщо він не схвалений в цілому, ми не можемо розрахувати цей бюджет", - сказала вона.

При цьому, за словами В.Сюмар, тільки після схвалення цього законопроекту уряд може обмежувати показники бюджету на 2017 рік і подати його проект у парламент.

"Чи можливо це зробити сьогодні - урядовці у нас оптимісти", - зазначила вона.

Нагадаємо, у проекті Держбюджету передбачені доходи на рівні 721,4 млрд грн, що на 15,1 млрд грн більше від показника за попереднім проектом, витрати - 790,4 млрд грн, що на 15,1 млрд грн більше.

Граничний рівень дефіциту передбачений у проекті державного кошторису - 77,5 млрд грн, граничний обсяг держборгу – 2,296 трлн грн.

У проекті також передбачено підняття рівня мінімальної зарплати до 3200 грн (з 1 січня).

У проекті Держбюджету передбачені додаткові видатки для забезпечення підвищення рівня зарплат працівникам бюджетної сфери на суму понад 28 млрд грн.

У проекті Держбюджету уряд заклав 3% росту ВВП протягом наступного року.

Прочитано 1428 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com