ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 20 Декабрь 2016 13:20

П.Порошенко подякував партнерам із Саудівської Аравії за участь у створенні АН-132D

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Президент України Петро Порошенко подякував партнерам із Саудівської Аравії за участь в реалізації створення заводом “Антонов” вантажного літака АН-132D.

 Про це він сказав під час презентації літака.


“Ще одна особливість створення літака — це те, що це по-справжньому міжнародний проект. Я від щирого серця дякую нашим партнерам та замовникам з королівства Саудівська Аравія за повномасштабну участь в її реалізації. Співпраця між Україною та Саудівською Аравією має величезний потенціал. Створення нового літака — перший і важливий крок”, — сказав П.Порошенко.

Як повідомляв FotNews, Президент представив новий літак АН-132D.

Прочитано 1336 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com