ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 20 Декабрь 2016 12:56

С.Рибалка: Від здоров’я банківської системи залежить економіка та доля всієї країни Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

«Україна повинна об’єднатися і припинити панікувати. Необхідно зберігати спокій і бути відповідальними за власну долю та долю своєї держави»

Написав на своїй сторінці в фесбук народний депутат від радикальної партії Сергій Рибалка

«Як відповідальний політик і глава фінансово-банківського комітету парламенту вважаю необхідним підтримати Приватбанк, який зараз проходить процедуру націоналізації. Сьогодні прийняв рішення покласти в уже державний Приватбанк частину своїх заощаджень. Лідер нашої фракції Радикальної партії Олег Ляшко вчора вже відкрив рахунок в Приватбанку. Відновлення довіри – це відповідальність не лише держави, а й усього суспільства. Безглузда паніка може нашкодити більш за все. Адже від здоров’я банківської системи залежить економіка країни та доля всієї країни. Завдання влади зробити все, щоб жодне підприємство і жоден громадянин не втратив жодної копійки в результаті націоналізації Приватбанку.» - додав Рибалка.
Прочитано 1621 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com