ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Четверг, 08 Декабрь 2016 13:36

Радикальні нардепи Ленський та Кириченко довели корупційність на "Сумихіпром" Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

6 грудня о рамках досудового розслідування, проведеного прокуратурою Сумської області, колишньому голові правління, керуючому санацією ВАТ «Сумихімпром» Ігорю Лазаковичу повідомлено про підозру в розтраті майна підприємства способом придбання сировини за завищеними цінами і безпідставного витрачання коштів на оплату юридичних послуг.

От як прокоментував новину про суд над Лазаковичем нардеп від Радикальної партії Олексій Ленський:

«Нарешті! Вже рік я і мій колега та однопартієць Олексій Кириченко вперто штурмуємо нашу владу, яка відмовляється розуміти чи просто вигідно заплющувати очі на те, який відвертий хаос і анархія оселилися в стінах ПАТ ,,Сумихімпром".
Спочатку звернення та інформаційні запити надсилали, щоб відтворити для себе реальну картинку і зрозуміти з чим маємо справу, а потім розпочали відверту боротьбу. Не раз виїздили на місце, спілкувалися з колективом, який настраждався від такого горе-хазяйнування, намагалися зарадити. Відповіді на звернення приходили такі, що правильніше їх віднести до категорії банальних відписок. Запитання задаєш одне, пишуть геть про інше. Коротше кажучи, суцільний футбол.
Цьому питанню ми присвятили рекордну кількість запитів. Отримували відповідь, відштовхувалися від неї і штурмували далі неповоротких чиновників у високих кабінетах.
Шкода, що так багато часу пройшло, доки ті факти, які ми неодноразово викладали у своїх запитах не були виголошені у залі судових засідань. І злочин системи, що злодій знов дав дропака. Це в Україні вже традиція така: награбувати і бізнес-класом відлетіти в Росію. Там хоч і не теплі краї, але теплий прийом тим, хто безсоромно грабує українців.
Якщо влада не почне оператино реагувати на такі ситуації, а буде більше року грати у подібний «футбол», даючи змогу злочинцю не поспішаючи зібрати валізки, то народу дуже скоро увірветься терпець.
Сьогодні штурмуємо вже іншого злочинця - директора Бердичівського медичного коледжу. Вимагаю від влади цього разу бути набагато більш оперативнішими, бо подібна уповільнена реакція робить їх співучасниками! А колектив ПАТ ,,Сумихімпром" наразі можемо лише привітати." – заявив Олексій Ленський в коментарі журналістам.
Прочитано 2053 раз Последнее изменение Четверг, 08 Декабрь 2016 13:40

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com