ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Среда, 30 Ноябрь 2016 12:45

Олег Ляшко зробив ряд радикальних заяв на адресу ЄС та влади щодо лісу кругляка Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні в стінах Верховної Ради політики разом з експертами та громадськістю провели круглий стіл на тему «Мораторій на експорт лісу кругляка: результати та перспективи»

Нещодавня заява президента Єврокомісії Жанна-Клода Юнкера на рахунок найближчого рішення Президента Порошенка про зняття заборони на вивезення лісу кругляка викликало справжній резонанс для України, так як таким рішення наша держава жертвує власним економічним достатком заради чергового кредиту від Європи.
Організаторами даного круглого столу виступили народний депутат від Радикальної партії Віктор Галасюк та лідер Радикальної партії Олег Ляшко, які і були засновниками закону про заборону на вивіз лісу кругляка.


«Деякі колеги-депутати питають:" У тебе что лісопілка, що ти так борешся за Заборона експорту кругляка? ". Кажу мілко берете, а як же металургійний завод (ми ініціювалі від РПЛ та вибороли 3-кратний Підвищення вівізного мита на металобрухт), фармвіробніцтво (відмінили Додаткове Ліцензування сировини - АФІ), виробництво електромобілів (відмінили ввізне мито на електрокарі та знімемо імпортний ПДВ), будматеріали та енергетичне машинобудування (ініціювалі від РПЛ та вибороли законодавство про Механізм енергомодернізації - ЕНЕРГОСЕРВІС), тварінніцькі ферми (внесли законодавчий пакет для дотування фермерам Утримання Великої рогатої худоби) ... Просто я вірю не в Політичні декларації, а в реальних галузевих політіку и разом Олегом Ляшком роблю все Задля ее втіленя в життя. Галузь за галуззя, індустрія за індустрією. Дівуюся чому уряд, Який МАВ бі ЦІМ фахово опікуватісь, досі не взявши на Озброєння такий підхід. Кредити МВФ ще жодних Країну не поставили на ноги, а власна промисловість - так! »- Написав на своїй сторінці в facebook Віктор Галасюк.

Зі свого боку, лідер Радикальної партії Олег Ляшко запевнив журналістів у тому, що в Парламенті бракуватиме голосів за скасування заборони на вивезення лісу.

 

Прочитано 1259 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Медиа

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com