ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 18 Ноябрь 2016 16:37

Депутати лобіюють “теплі кредити”

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Передбачені проектом Держбюджету-2017 кошти на програму «теплі кредити» у 5 разів менші за реальну потребу населення. Народні депутати з Радикальної партії Олега Ляшка разом із колегами, яким також не байдужа енергоефективність країни, звернулися до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо кардинального підвищення фінансування енергомодернізації. 

Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк.


«На енергомодернізацію через програму "теплих кредитів" уряд заклав лише 400 млн грн на 2017 рік, тоді як на субсидії, які лише консервують енергозалежність - понад 50 млрд грн. Це неприпустимо!» - наголосив Галасюк.
За словами заступника Ляшка з економічної політики, "теплі кредити" - це реальна допомога у енергомодернізації, якою скористалися вже майже 200 000 сімей, адже програма створює величезний позитивний мультиплікативний ефект - 1 млрд грн державної допомоги дозволив залучити в енергоощадні заходи 3 млрд грн.
«Ми з Олегом Ляшком, Віктором Вовком, Олександром Домбровським та іншими колегами-депутатами звернулись до Прем'єр-Міністра щодо збільшення фінансування енергомодернізації до 2 млрд грн. Бо, якщо залишити все як є, коштів на "теплі кредити" вистачить лише на 2-3 місяці!» - поінформував нардеп.
Як зазначається, згідно результатів дослідження USAID, кожна родина, яка скористалися «теплими кредитами» в одноквартирних будинках завдяки встановленню вікон, заміні застарілих газових котлів, утепленню стін, зменшила споживання газу від 16 до 43%, в багатоквартирних будинках – зекономила до 24% тепла та до 71% електричної енергії на освітлення.
Очікується, що подальше комплексне впровадження програми «теплих кредитів» дозволить у середньостроковій перспективі досягти щорічної економії газу близько 7,3 млрд куб. м, в тому числі 2,6 млрд куб. м для ОСББ та 4,7 млрд куб. м для фізичних осіб.
Разом з тим, згідно даних Держенергоефективності України, попит населення на «теплі кредити» цього року значно перевищував заплановану державну підтримку, саме тому Програма неодноразово зупинялася. Запропонований депутатами обсяг фінансування на 2017 рік дозволить надати підтримку на утеплення 370 тис. домогосподарств, в тому числі 474 ОСББ/ЖБК.
Як відомо, на підтримку “теплих кредитів” виступила низка громадських організацій, серед яких: РПР, ОПОРА, Асоціація енергоефективних міст, DіXі Group, Національній екологічний центр україни, Асоціація з енергоефективності та енергозбереження.

Прочитано 565 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com