ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 16 Ноябрь 2016 12:49

В. Галасюк: Доля закордонної допомоги досі невідома

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань промислової політики та підприємництва, народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Віктор Галасюк.

 


“Результати будуть, але не так швидко, як хотілось би... Отримав неналежну відповідь від МЕРТ на свій депутатський запит щодо використання міжнародної технічної допомоги. Дані неповні і не в тому форматі, який би дозволив комплексно оцінити результати та ефективність використання МТД”, - заявив нардеп.

За його словами, у відповіді МЕРТ відсутня ідентифікація конкретних сум, що були спрямовані на рахунки реципієнтів (безпосередніх отримувачів), а також - інформація (у запитуваному вигляді) про проекти міжнародної технічної допомоги, розпочаті у 2015-2016 роках, результати їх реалізації (в тому числі, проведені заходи) та оцінку їх ефективності. 

Відтак, задля отримання повних даних щодо проектів міжнародної технічної допомоги та результатів їх реалізації, нардеп повторно звернувся до Першого віце-прем'єра-міністра економіки С.І.Кубіва з вимогою надати належну відповідь на депутатський запит.

 

Отриману від міністерства інформацію Галасюк пообіцяв проаналізувати з депутатами та експертами і відзвітувати перед українським суспільством за результатами парламентського контролю. “Сподіваюся, що МЕРТ буде максимально сприяти цьому”, - додав він.


Прочитано 384 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com