ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Понедельник, 19 Сентябрь 2016 08:23

Поліція відкрила 2 кримінальних провадження через події поблизу консульства РФ Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Під час забезпечення правопорядку біля дипустанов РФ в Україні склали 8 адмінпротоколів та відкрили 2 кримінальних провадження. 

Передає FotNews з посиланням на департамент комунікації Національної поліції України.
Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, на території дипломатичних установ Російської Федерації в Україні проходило голосування в рамках чергових виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації. Виборчі дільниці функціонували у Посольстві Російської Федерації в місті Києві, а також у генеральних консульствах РФ у Львові, Одесі та Харкові.
З метою забезпечення публічної безпеки та порядку Національною поліцією України здійснювався постійний моніторинг оперативної обстановки у зв’язку з проведенням виборів. Крім того, до забезпечення публічної безпеки та порядку поблизу дипломатичних установ Російської Федерації було залучено необхідну кількість працівників поліції та військовослужбовців Національної гвардії.
У Києві та Одесі мали місце інциденти біля дипломатичних установ РФ.
Зокрема, в Одесі група осіб намагалася заблокувати вхід до консульства. У зв’язку з цим четверо осіб були доставлені до відділу поліції. Стосовно них складено адміністративні матеріали за вчинення дрібного хуліганства. Під вечір в Одесі до поліції доставили ще двох осіб, які намагалися вчинити штовханину біля консульства РФ. Стосовно них складені протоколи про адміністративні правопорушення — дрібне хуліганство.
У Києві упродовж дня до управлінь поліції було доставлено трьох осіб. Стосовно одного з доставлених складено адміністративний протокол за ст. 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Інших двох доставлених після опитування відпустили.
За подіями поблизу цієї дипломатичної установи відкрито два кримінальних провадження за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. У рамках цих проваджень правоохоронці проводять досудове розслідування і встановлюють осіб, причетних до скоєння цих правопорушень.

Прочитано 353 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com