ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Среда, 14 Сентябрь 2016 09:42

Генпрокурор заявив, що А.Матіос показав свою ефективність

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що його заступник Анатолій Матіос показав свою ефективність, а іншого заступника - Юрія Столярчука - він пообіцяв змінити, коли знатиме, "що хтось буде працювати краще за нього". 

Передає FotNews  з посиланням на допис прес-секретаря Генпрокурора Лариси Сарган у Facebook.

"Заступники Генпрокурора А.Матіос та Ю.Столярчук після призначення Генпрокурором Юрія Луценка отримали 100 днів, аби проявити себе на своїх посадах", - повідомив він.

Зокрема, Ю.Луценко зазначив, що військовий прокурор Анатолій Матіос виконав взяті на себе зобов’язаннях в питаннях справ стосовно високопосадовців часів екс-президента України Віктора Януковича.

"Матіос показав свою ефективність тим, що зумів після всіх балачок всіх політиків пред’явити підозру міністру оборони РФ, раднику президента Росії за розв’язання сепаратистських погромів в Україні, а потім і ведення агресивної війни на території України. Я вважаю, що він заслуговує за це на підтримку", - додав Ю.Луценко.

Стосовно Ю.Столярчука Генпрокурор зазначив, що шукає сильнішого заступника у питанні слідства.

"Міняти слідство - дуже відповідальна річ. Адже хтось новий має кілька тижнів, а то й місяців входити в курс усіх справ. Столярчука я зміню в той момент, коли буду знати, що хтось буде працювати краще за нього. Я шукаю, відверто про це кажу. Я до нього дуже добре ставлюся, але шукаю сильнішого заступника по слідству", - заявив Генпрокурор.
Прочитано 338 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com