ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 655

Четверг, 18 Август 2016 18:03

В ногу з сучасними технологіями. Олег Ляшко перший політик, який з’явився в YouTube у форматі 4К Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Відео формату 4K - це новий, сучасний технологічний прорив в області стандарту розширення, розроблений для цифрового кіно і комп'ютерної графіки. 

Його перевага в тому, що він забезпечує більш високу якість зображення, більш детальну картинку і є ідеальним для динамічних зображень великого формату.

Чому саме 4К? Така назва пішла через його дозвіл по горизонталі ( приблизно 4.000 пікселів ) на відміну від стандартів 1080p і 720p. Новий стандарт 4К надає більш ніж в чотири рази більшу роздільну здатність в порівнянні з стандартними відеороликами на каналі YouTube, куди політики привчилися «заливати» свої відео.

Іншими словами, першість Олега Ляшка заключається в тому, що якість відео з виступами політика в 4 рази краща від усіх без винятку відеороликів каналу YouTube, а там їх більше одного мільярда!!! Саме тому, пальму першості за появу у форматі 4К на YouTube отримує Олег Ляшко.

Примітно, що аккаунта, в якому зберігаються відеоролики Олега Ляшка в форматі 4К, не є аккаунтом самого Олега Ляшка, який служить таким собі партійним архівом, куди «заливаються» відео всіх депутатів Радикальної партії. Автор даного аккаунту Денис Маганов, незалежний експерт і журналіст в архіві якого вже зібрано чимало відео за участі Олега Ляшка, які можуть бути використані новосними телеканалами завдяки бездоганній якості.


Сервіс YouTube включив підтримку відео з роздільною здатністю 4К в середині 2010 року. Формат 4K має великий потенціал, так як лише він має найбільший дозвіл з доступних користувачеві.

Прочитано 1151 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com