ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 12 Июль 2016 10:29

Народний депутат України Валерій Дубіль скаржиться на свого двійника

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Порушення на 206-му окрузі тривають. Депутат Верховної Ради України від ВО "Батьківщина" Валерій Дубіль подав три скарги - голові Окружної виборчої комісії, керівникам обласного управління поліції та Національного агентства з питань запобігання корупції - на порушення законодавства з боку його двійника, на ім'я та прізвище теж Валерія Дубіля.  

Передає FotNews.
Від імені "Дубіля №2" по Чернігову було розкидано борди "ЗА ДУБИЛЯ! ЗА БАТЬКІВЩИНУ! ЗА ТАРИФИ". Але, як довідалися довірені особи "справжнього" Валерія Дубіля, кандидат фактично не витрачав грошей з виборчого фонду. Тобто, зовнішня реклама, яка фактично вводить виборця в оману, була оплачена з позавиборчих коштів. Також лже-Дубіль не подав проміжного звіту про використання свого виборчого фонду, чим ще раз порушив законодавство.
За інформацією з джерел, близьких до ЦВК, кандидат "Валерій Володимирович Дубіль", 1994 року народження, до 6 червня нинішнього року носив прізвище Некрасов. Але змінив його за кілька днів до подання документів в ЦВК. На думку політичних експертів, створення таких "штучних істот" зараз обкатується з прицілом на наступні парламентські вибори, коли може стати доволі розповсюдженою "чорною технологією".

Прочитано 879 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com