ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Пятница, 10 Июнь 2016 10:28

У МЗС запевнили, що санкції проти РФ будуть продовжені в повному обсязі Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Санкції проти Російської Федерації будуть продовжені в повному обсязі. 

Про це в ефірі “5 каналу” заявив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба


“Я переконаний, що ухвалення Сенатом Франції резолюції щодо пом’якшення режиму санкцій ЄС проти Росії не ухвалюється в контексті найближчого продовження санкцій проти Російської Федерації. Я думаю, що це не вплине, і санкції в повному обсязі будуть продовжені. Принаймні, є всі підстави про це наразі говорити”, — сказав він.

За його словами, Європа вже чітко усвідомлює загрози з боку Росії безпеці європейських країн.

“В Європі є вже дуже чітке усвідомлення того, що ті загрози, які створила Росія європейській безпеці, стосуються не лише України, а й цих європейських країн. І деякі речі, які в Німеччині відбуваються, теж є індикативними. Тому дуже просто: намагаючись якимось чином проявити симпатію до Росії, стратегічно ці країни підривають власну національну безпеку, тому що Росія завтра не зміниться, вона не стане менш агресивною. Навпаки, зрозумівши, що вона досягає локально свого, вона ставатиме ще більше нахабною і агресивною у своїх діях”, — зауважив Д.Кулеба.

Також він додав, що санкції дійсно працюють проти агресора, коли вони євроатлантичні, коли є єдиний санкційний режим, який застосовують Сполучені Штати, Європейський Союз і деякі інші країни. Руйнування цієї євроатлантичної єдності, так само як і руйнування європейської внутрішньої єдності, матиме для світової політики далекосяжні наслідки.

Нагадаємо, Євросоюз має намір пролонгувати ще на півроку введені відносно Росії санкції, незважаючи на те що з боку деяких країн ЄС йдуть заяви про необхідність пом’якшення санкцій.

Прочитано 204 раз

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com