ЗаПроти

Дебаты

Інформаційний аналітично - політичний портал Flash On Time News розпочинае дебати по питанню:

Чи вважаєте Ви законним підвищення тарифів для населення?

Викажіть свою думку що до цього питання, проголосуйте за, чи проти! 

Прийміть також участь у обговоренні цьго питання беспосередньо на нашому сайтіі! 

Вторник, 17 Ноябрь 2015 10:28

«Русский мир» Путіна успішно виконується Порошенком Избранное

Автор 
Оцените материал
(0 голосов)

Вперше таке поняття як «Русский мир» на території України стало широко відомо ще в лютому цього року.

Тоді, Президент Петро Порошенко заговорив вперше про це у ході безпекової конференції у Мюнхені, передає FotNews з посиланням на Українська Правда.


" Президент РФ Володимир Путін має план створення "русского мира" в Україні. Сумніваюся, що у Путіна був якийсь план щодо України на наступні півроку… Інколи рішення важко спрогнозувати, а інколи вони спричинені емоціями. Але стратегічно, я вважаю, є чітка програма побудувати "руський мир", де всі питання мають вирішуватися у Москві", - зазначив Порошенко.

 

А й дійсно, ескалація конфлікту на протязі 2015 року все більше і більше нарощувала свою потужність на кордонах України з Росією. Не дивлячись навіть на «Мінські домовленості» війна в Україні продовжує набирати обертів. Період штучного «затишшя» був не більше ніж відтягування часу для нарощування нової, більш могутньої мощі біля кордонів. Як і очікувалось, Російські найманці знову відкрили вогонь…


Редакція «Flash on Time News» спробувала розібратись чим зумовлений новий конфлікт навколо відкриття вогню з боку терористів, останніх подій в Україні та все ж таки спробувати дізнатися подальші плани Путіна.

 

Арешт Мосійчука і «всемогутність» Шокіна


Першою «ходовкою» зі сторони Банкової назустріч Путіну був публічний арешт народного депутата Радикальної партії Олега Ляшка – Ігоря Мосійчука з порушенням Регламенту. Виконавцем цього замовлення став очільник ГПУ Віктор Шокін.


Коли до Верховної Ради завітали глава МВС Арсен Аваков і генпрокурор Віктор Шокін, майже ніхто з присутніх у сесійній залі депутатів не думав, що менш ніж через дві години їхнього колегу з Радикальної партії буде затримано прямо в стінах Парламенту. Офіційно Аваков і Шокін прийшли до нардепів, щоб відзвітувати про хід розслідування подій під стінами Ради 31 серпня.


А в реалії всі глядачі побачили режисуру від Шокіна у вигляді демонстрації відео з Мосійчуком. Відразу після закінчення перегляду відео, Шокін звернувся до Гройсмана з проханням надати дозвіл на зняття недоторканності та арешт Мосійчука прямо в залі Парламенту, щоб той не втік, як Клюєв. Ну а далі все, як по маслу – мовчазне голосування, маски шоу в стінах парламенту, публічне звинувачення Ляшка та його партії в корупції, миттєва та злагоджена робота всіх спецслужб.

Все було б добре, якби не маленьке АЛЕ….


СБУ разом з ГПУ показало професійне вміння затримувати нардепів навіть в сесійній залі на прикладі Мосійчука, але чомусь ці ж самі служби проявляли пасивність і нездатність по відношенню до ярих регіоналів, з яких було знято недоторканість в стінах ВР і яким Шокін дозволив втекти. Чомусь такі ідеологічні постаті як Клюєв, Колесников, Бойко без зайвого клопоту могли і виступити в захист себе з трибуни ВР, чого не дали Мосійчуку, і без зайвих проблем втекти з країни до рідної їм неньки Росії.
Не так сумний факт того, що затримали Мосійчука, як факт того, що саме представники 5-тої колони Кремля, через яких сьогодні точиться війна на Донбасі, без зайвих проблем можуть втекти, продовжувати ввести бізнес на Україні та нав’язувати через власні ЗМІ проросійську думку на території України.


В той день стало самим страшним не те що затримали «патріота» Мосійчука, а те, що саме тоді в стінах українського парламенту по замовленню Банкової руками Шокіна було знищено останній клаптик надії у людей по відношенню до проукраїнських сил. Партії, які ведуть український вектор розвитку держави – Радикальна партія, Батьківщина, УКРОП, Самопоміч – остаточно втратили довіру людей по відношенню до себе, про що і свідчать результати останніх виборів в місцеві ради.

 

Місцеві вибори. Реванш Регіоналів


 Для більшого впливу і виконання плану «Русский мир», доречно припали місцеві вибори в Україні.


 Жоден лідер світу не може керувати імперією без «своїх» людей на місцях. Такими людьми як не дивно виявились ті ж самі регіонали тільки в іншій упаковці. На політичну арену вийшли нові партії, котрі поховали в своїх списках більшу частину екс - регіоналів часів Януковича. Такими партіями стали: Опозиційний блок, Наш край, Рідне місто, Рух за реформи, Солідарність, Воля народу, Відродження.

 Більшість із перерахованих партій за рахунок політтехнологій змогли не тільки потрапити до більшості місцевих рад, а й набрати більшість голосів, потіснивши тим самим проукраїнські партії. При цьому, новоствореним партіям регіоналів, які керувались напряму із Банкової надалося практично по всій Україні зелене світло на прохід до рад.

 Назбиравши в сукупності зі всіх підконтрольних партій Банкової по Україні майже 42% всіх голосів, тим самим «реанімувавши» регіоналів на посадах, Порошенко продовжив справу всього свого життя – оберігання «діточок», які входили до колишньої їм же створеної «Партії Регіонів» та надання ще одного козиря в руки Путіну – влади на місцях.

 

Перейменування Кіровограду. Проект «Єлисаветград»


Наступним кроком Путіна став один із козирів з центральної частини України – Кіровограда. В один голос всі ЗМІ в зв’язку з «законом про декомунізацію» заговорили про перейменування славетного міста Кіровоград в його історичне ім’я «Єлисаветград».

 Не дивлячись на те, що на початку розмов про перейменування в пріоритеті знаходилась назва «Інгульск», дуже швидко розпочали знищувати цю ідею і створювати нове брендове руське ім’я «Єлисаветград». З роллю «накалу» ситуації в місті, як ніхто краще взялися справлятися екс - регіонали Сергій Ларін з сином, Вадим Волканов.

Нардеп Ларін перший, хто кинув «кістку роздору» в маси, давши нове життя «Єлисаветграду».

Далі естафету прийняв його син, котрий розпочав заливати в уші разом з «Опозиційним Блоком» (колишня «партія регіонів» – ред.. ) маніфест про «Мир і стабільність» в Кіровограді після перейменування міста. Силову ж підтримку і збір «тітушок» організував ні хто інших, як місцевий кримінальний авторитет, регіонал з металевою пластиною в голові Вадим Волканов, якого свого часу Ларін старший назначив головою департаменту по захисту прав споживачів.


Навіть не дивлячись на те, що всі історики і експерти в один голос заявляли про те, що кампанію по перейменуванню міста Кіровограда ведуть проросійські сили, це не зупиняло ні на крок екс- регіоналів, які змогли домовитись з представниками місцевої ради про виділення коштів на референдум про перейменування не надаючи практично на ньому інших альтернативних українських назв для міста. І тільки після втручання народних депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка – Олексія Ленського, який заблокував перший транш на проведення референдуму по перейменуванню в «Єлисаветград», та «Народного Фронту» Олександра Горбунова, який вніс постанову про перейменування тільки в стінах ВР міста, дискусії на цьому поки що припинились.

Можливо, разом зі спорами і породженням нового конфлікту серед «прихильників» і «антипатиків» назви рухнули і плани регіоналів, проте тимчасове затишшя завжди було тільки початком нового шторму.


Знищення Коломойського. Арешт Корбана


 Одним із найскладніших завдань на території України для Путіна, було знищення патріотичних сил Дніпропетровська разом з їх основним спонсором Ігорем Коломойським.

Чому саме Коломойський запитаєте Ви? Все дуже просто, саме колишній губернатор Дніпропетровської області встав, як кістка в горлі, для Путіна на шляху його вірних найманих «псів» до міста, вже частково підготовленого до «Руського мира» екс – регіоналами – Кіровограду.

Розмінною монетою в цьому двобої титанів між спонсорами сепаратистів і Бенєй став обраний лідер партії «УКРОП» Борис Філатов.

З «прибиранням» останнього з шляху та вибивання козирів з рук Коломойського вправно взялись виконувати СБУ та Прокуратура під пильним наглядом Шокіна та Банкової.

 Після блискучо проведеної спецоперації СБУ «Піймай вдома Корбана» та друзів Бени українські судді постійно переносили розгляд справи, не законно відхиляючи при цьому любі клопотання про захисту останніх, тим самим тримаючи під пильним оком всю країні навколо Корбана і «УКРОПА» зовсім відвернувши увагу всіх ЗМІ від головної проблеми – ВІЙНИ з окупантом! Результат такого затягнення часу особливо довго не змусив себе чекати. Поки всі говорили про «УКРОП», російські окупанти стягнули військову техніку до кордонів з Україною.


«Холодна війна» Шокіна


Здається все вже було в Україні, і здивувати вже нічим пересічного громадянина, проте Влада як виявилось вміє продовжувати тримати інтригу…


В центрі чергового скандалу стала все та же Генпрокуратура на чолі із Шокіним, проте цього разу війну оголошено не черговому народному депутату, а цілій країні, ставлячи під загрозу зрив підписання безвізового режиму для країн ЄС.


Європейські посадовці ділилися один з одним документом, який ставив їх у глухий кут, адже повірити в існування такого паперу вкрай складно – навіть тим, хто звик мати справу з Україною, передає FotNews з посиланням на Європейську Правду.

Генеральний прокурор офіційно, за своїм підписом, оголосив війну МЗС. На його думку, зовнішньополітичне відомство лише вдає, що займається "безвізовим діалогом", а насправді метою МЗС є "дискредитація органів державної влади".

Шокін категорично відмовився виконувати пункти ПДВЛ, які стосуються ГПУ – навіть ті, які він особисто чув від посла ЄС Томбінського. На його думку, інструкції МЗС про виконання Україною безвізового плану містять норми, які "суперечать вимогам закону".

Але й це - не найяскравіша теза у "воєнному" листі генерального прокурора.

На завершення документа Шокін... погрожує розпочати прокурорську перевірку діяльності МЗС, оголосивши, що в діях міністерства "вбачаються ознаки правопорушення, спрямованого на підрив авторитету органу державної влади".

Як не дивно, лист щастя від Шокіна поставив практично хрест на безвізовому діалозі України та ЄС.

Навіть поважна серед ЗМІ редакція Європейської Правди не втрималась від свого коментарю по відношеню до Шокіна:

"Європейська правда" завжди була чи не найбільшим оптимістом серед українських ЗМІ щодо перспектив скасування візового режиму, адже ми маємо достатньо контактів у структурах ЄС і знаємо, що там справді хочуть допомогти Україні виконати ПДВЛ. Це – особисте завдання президента Єврокомісії Юнкера.

Але всі наші прогнози грунтувалися на тому, що українська сторона теж принаймні ХОЧЕ цього досягти. Можливо – раніше, можливо – пізніше.

Останні події свідчать про свідомий зрив виконання ПДВЛ українською стороною. І ми чудово знаємо прислів'я про перемогу, у якої сотні батьків і про поразку, яка – сирота.


Провал ПДВЛ коштуватиме Україні забагато. І ця поразка не має права лишатися сиротою» йдеться в статті.

Зрив підписання безвізового режиму з ЄС - черговий доречний «туз» на руку Путіна, котрий крок за кроком не дивлячись на світовий утиск продовжує реалізовувати свій план «Русского мира» на території України.

 

Відкриття вогню. Здраствуй «Русский мир»


Війна не буває швидкою…

 Така сама ситуація склалась і на просторах України. В різні часи були різні війни, масштаб котрих вимірювався тисячами жертв, а тривалість роками. Бойові дії на Донбасі, які охрестили назвою «АТО» вже тривають другий рік.

Після «штучного» затишшя з боку російських найманців, останні два дні активувались вибухи та постріли в бік бійців українських сил. Так 11 листопада розвідкою АТО та представниками ОБСЄ було зафіксовано в північній частині Горлівки появу нових підрозділів російських найманців загальною чисельністю 300-320 осіб. Також представниками місії ОБСЄ надана інформація про наявність у районах Алчевськ, Карло-Марксове та Донецьк артилерійських систем противника та 122-мм РСЗВ “Град”. Продовжується інформування ОБСЄ щодо і порушення противником мінських домовленостей.


«Російські найманці зосередилися на приховуванні озброєння та військової техніки в заборонених Мінськими домовленостями районах на Новоайдарському, Донецькому, Волновахському та Маріупольському напрямках» - доклад з місії ОБСЄ від 10 листопада 2015 року.


Всі ці події ще раз говорять про те, що Путін не дивлячись на санкції та утиски з Європи та Америки продовжує, можливо, останню свою війну. Мовчання з боку Кремля і активізування терористів - ще раз нагадують нам про те, що війна не закінчилась і потрібно готуватись до чергового «марш кидка» з боку Росії.


«Русский мир» як дикий звір скоріш за все розпочинає свою останню охоту на просторах України. Шлях його лежить від Луганську та Донецьку через Дніпропетровськ та Запоріжжя прямісінько до підготовленого регіоналами Кіровограду захвачуючи з собою Ніколаєв та Одесу приближаючись до свого трофею Криму. Тільки йдучи таким шляхом, скоріш за все «звір» залишиться ситим.


Путін не відступить. Його шлях вже накреслений. Його ім’я вже внесено в історію світу кровавими літерами. А якими контурами буде внесено Україну на глобусі світу буде залежати тільки від нас самих. І поки ми з Вами продовжуємо чекати, звір виходить в своє останнє полювання.

 

Карта "Русского мира" в Україні 

Прочитано 602 раз Последнее изменение Вторник, 17 Ноябрь 2015 10:56

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Погода, Новости, загрузка...

 

 
Loading...

Авторські права на матеріали, розміщені на сайті Інформаційного порталу «FOT NEWS», що доступний в мережі Інтернет за адресою: www.fotnews.com належать ТОВ «Flash on Time News». Передрук та будь-яке використання матеріалів сайту в повному або частковому об'ємі допускається виключно за умови публікації гіперпосилання на сайт www.fotnews.com

Тексти поширюються нa умовах ліцензії CC-BY-SA ТОВ "Flash on Time News", Інформаційний портал та газета "Flash on Time News" не несуть жодної відповідальності за зміст і достовірність фактів, думок, поглядів, аргументів та висновки, які викладені у інформаційних матеріалах, опублікованих на сайті www.fotnews.com з посиланням на інші джерела інформації (телевізійні канали, радіостанції, друковані засоби масової інформації, інформаційні агентства, незалежні журналісти, інтернет-видання та інші інтернет-ресурси).

logo-bottom

Реєстрація в ЗМІ: Серія КВ № 20572-10372 Р

Головний редактор: Маганов Денис

e-mail: wrongdecor@gmail.com